Atak nożownika w centrum Torunia

i

Autor: CC Pixabay.com / Licencja Creative Commons Atak nożownika w centrum Torunia

Starówka nocą

Atak nożownika w centrum Torunia. Wiek sprawcy szokuje

2023-09-08 9:09

16-latek zaatakował mężczyznę i groził mu nożem. Niepokojące zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem, w ścisłym centrum toruńskiej starówki. Agresora zatrzymali patrolujący teren strażnicy miejscy.

Na toruńskiej starówce nie zawsze jest bezpiecznie, zwłaszcza po zmroku. Tym razem przekonał się o tym mężczyzna, który w minioną środę (6 września), ok. godziny 21:30 został zaatakowany przez nieletniego. - Na miejscu zdarzenia jeden z przechodniów wskazał strażnikom oddalającego się mężczyznę potwierdzając, że przed chwilą został przez niego zaatakowany Według relacji poszkodowanego młody napastnik uderzył go i groził nożem - wyjaśnia Jarosław Paralusz ze Straży Miejskiej w Toruniu.

Toruń: 16-letni nożownik zatrzymany

Podejrzany na widok patrolu ruszył do ucieczki, jednak po krótkim pościgu został zatrzymany na Skwerze im. Broniewicza. Podczas ustalania tożsamości okazało się, że agresor ma zaledwie 16 lat. Nieletni został przekazany policji - dodaje Paralusz w komunikacie municypalnych.

Na szczęście poszkodowany nie odniósł poważniejszych obrażeń. Miejmy nadzieję, że podobnych incydentów będzie z czasem coraz mniej.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Quiz. Jesteś mieszkańcem Torunia? Musisz wiedzieć, przy jakiej ulicy są te obiekty!

Pytanie 1 z 10
Krzywa Wieża w Toruniu: