Groza na drodze

Audi roztrzaskane na drzewie i pożar samochodu. Seria wypadków pod Toruniem [ZDJĘCIA]

2022-10-06 7:35

Do serii niebezpiecznych zdarzeń doszło we wtorek (4.10.2022 r.) w okolicach Torunia. Na terenie gminy Chełmża kierowca osobowego audi uderzył w drzewo, a nieco ponad 10 godzin później w Czernikowie zapaliło się auto. Strażacy mieli mnóstwo pracy.

Wypadki pod Toruniem. Pracowity poranek strażaków

Miniony wtorek (4.10.2022 r.) nie należał do spokojnych. Przed godziną 8:00 strażacy interweniowali na 126 km autostrady A1 w kierunku Łodzi. Samochód osobowy został solidnie pokiereszowany, ale na szczęście w tym przypadku obyło się bez poszkodowanych. 2 zastępy PSP z JRG w Chełmży zabezpieczały miejsce kolizji. Niemal w tym samym czasie w Kończewicach (gmina Chełmża) kierowca audi roztrzaskał audi na drzewie. - Dwie osoby poszkodowane zabrane przez ZRM do szpitala - przekazali przedstawiciele KM PSP w Toruniu. Ranni byli przytomni. Na miejscu działało 5 zastępów PSP i OSP: JRG Chełmża, JRG nr 1, OSP KSRG Kończewice, OSP Łubianka. Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Pożar samochodu w Czernikowie

Do kolejnego niepokojącego zdarzenia doszło przed godziną 19:00 w Czernikowie (powiat toruński). Przy ul. Targowej zapalił się samochód osobowy. Na miejscu pojawili się druhowie z OSP Czernikowo. Na szczęście w tym przypadku nie było osób poszkodowanych, a strażacy poradzili sobie z ogniem.

Zdjęcia z tych trzech zdarzeń prezentujemy pod tekstem. Policja apeluje o rozwagę na drogach. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają nam ostatnimi czasy zadania, choć najbliższe dni będą pod tym względem spokojniejsze. Przy lepszej pogodzie warto zachować odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nocna agresja kierowcy na terenie Torunia. Wszystko się nagrało!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki