PIjany jak smok wjechał wprost na spotkanie z policją. Co za wstyd!

i

Autor: CC Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne PIjany jak smok wjechał wprost na spotkanie z policją. Co za wstyd!

"Najechał" na kolizję

PIjany jak smok wjechał wprost na spotkanie z policją. Co za wstyd!

2022-08-17 19:36

Kujawsko-pomorskie: Pijani kierowcy są zmorą nie tylko policjantów z regionu. Takie przypadki jak ten z wtorku (16.08.2022 r.) spotyka się niezwykle rzadko. - Mężczyzna wjechał w pachołki zabezpieczające miejsce zdarzenia, przy którym pracowali policjanci - przekazuje asp. Marta Błachowicz z KPP Aleksandrów Kujawski.

Kujawsko-pomorskie: Kompletnie pijany wjechał w miejsce kolizji

Takiego finału zabezpieczania miejsca kolizji policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego z pewnością nie mogli się spodziewać. We wtorek (16.08.2022 r.) pracowali w Odolionie, na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jak się okazało, w wyniku kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policyjne czynności skończyłyby się na ustaleniu przyczyny i ukaraniu sprawcy, gdyby nie 32-letni mieszkaniec Aleksandrowa. - Mężczyzna, przejeżdżając obok stracił panowanie nad volkswagenem i uderzył w pachołki zabezpieczające miejsce zdarzenia. Szybko okazało się, że 32-latek jest pijany - wyjaśnia asp. Marta Błachowicz, oficer prasowy KPP Aleksandrów Kujawski.

Czytaj też: Handlarz wpadł podczas Skyway 2022! Otrzymał surową lekcję

- Badanie wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Zatrzymany nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna - podsumowuje asp. Błachowicz.

Nasza redakcja po raz kolejny apeluje do czytelników - pod żadnym pozorem nie wsiadajcie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Narażacie w ten sposób nie tylko siebie, ale przede wszystkim innych uczestników ruchu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE