Handlarz wpadł podczas Skyway 2022! Otrzymał surową lekcję

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express / Zdjęcie poglądowe Handlarz wpadł podczas Skyway 2022! Otrzymał surową lekcję

Akcja strażników i KAS

Handlarz wpadł podczas Skyway 2022! Otrzymał surową lekcję

2022-08-17 17:25

Skyway 2022 to nie tylko święto mieszkańców Torunia i gości, ale również pracowity czas dla służb. Podczas 13. Bella Skyway Festival strażnicy miejscy wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej skontrolowali handlarzy i jeden z nich został solidnie ukarany.

Skyway 2022: Handlarz zapłacił ogromny mandat

13. Bella Skyway Festival w Toruniu rozpoczął się we wtorek (16.08.2022 r.). Aż do 20 sierpnia będzie on kusił atrakcjami świetlnymi. Program Skyway 2022 zakłada m.in. trzy strefy, debiut Muzeum Etnograficznego i gigantyczne Anooki, które mają się wyróżniać na starówce. Jak co roku festiwal to również intensywny czas dla służb. - Patrole na starówce oprócz dbania o bezpieczeństwo i porządek w mieście dodatkowo realizują wspólne służby z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. W dniu 16 sierpnia 2022 roku w ramach wspólnej akcji kontrolnej punktów handlowych ujawniono m.in. sprzedawcę prowadzącego działalność bez wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej - podaje w komunikacie Jarosław Paralusz ze Straży Miejskiej w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami z tegorocznej edycji Bella Skyway.

Czytaj też: 13. Bella Skyway 2022 w Toruniu. Zmiany w organizacji ruchu i utrudnienia dla mieszkańców

- Za popełnione wykroczenie handlujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 zł. Kontrole pod kątem handlu poza miejscem wyznaczonym oraz naruszeń przepisów karno-skarbowych będą realizowane regularnie do czasu zakończenia festiwalu światła - wyjaśnia Jarosław Paralusz.

Bella Skyway Festival zaprasza mieszkańców i gości w godzinach 20:30 - 00:00. Impreza potrwa do soboty. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Lubisz toruński Bella Skyway Festival?
Policyjny pościg za motocyklistą ulicami Torunia. 41-latek trafił za kraty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE