Przerażające

Byli tacy młodzi! Zginęli w makabrycznym wypadku pod Łodzią. To 19-latka z Torunia prowadziła BMW

2023-01-11 11:29

Wracamy do sprawy tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w sobotę (7 stycznia 2023 r.) na autostradzie A2 pod Łodzią. Kierująca BMW 19-latka straciła panowanie nad pojazdem. Zginęło dwoje torunian - 18-latka i 20-latek, pasażerowie "osobówki". Dwie młode osoby, które miały całe życie przed sobą nie zrealizują swoich planów. Rodziny pogrążyły się w żałobie.

Było już ciemno, na zegarze blisko 18:30. Na autostradzie A2, na wysokości miejscowości Nowostawy Dolne (woj. łódzkie) rozegrał się dramat. 19-latka z Torunia, która prowadziła BMW nie opanowała pojazdu i podczas wymijania innego samochodu zderzyła się z mercedesem. BMW wypadło z drogi i dachowało. 20-latek, również mieszkaniec Torunia zginął na miejscu. - Dwie poszkodowane kobiety, w tym jedna po udanej reanimacji przez strażaków i ratowników, zostały przetransportowane do szpitali. Niestety pomimo wysiłków personelu medycznego w szpitalu zmarła 18-letnia pasażerka BMW - napisali na swoim profilu w mediach społecznościowych druhowie z OSP Dmosin.

Tragiczny wypadek na A2 pod Łodzią. Nie żyje dwoje torunian

Z feralnego BMW przeżyła tylko 19-latka z Torunia. Była trzeźwa, podobnie jak kierujący mercedesem 43-latek. Policja wyjaśnia szczegóły pod nadzorem prokuratora. Rodzinom i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drogach. Przy wyprzedzaniu innych pojazdów należy zachować szczególną ostrożność. Warunki atmosferyczne nie ułatwiają nam zadania, więc warto zachować najwyższy poziom koncentracji. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię zdjęć z wypadku w województwie łódzkim.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki