Chełmża. Co będzie z małym Kubusiem? Jego rodzice zginęli w koszmarnym wypadku

2020-10-16 14:48 Mariusz Korzus, KM
Zginęła w piątym miesiącu ciąży
Autor: Piotr Lampkowski

Rodzice Kuby zginęli w strasznym wypadku w Chełmży. Motor, którym jechali uderzył w ścianę budynku. Mama Kuby była w zaawansowanej ciąży. O tym, czy Kuba trafi do domu dziecka będzie decydował Sąd Rodzinny i Nieletnich. W tej chwili małym chłopczykiem zajmuje się jego babcia.

W najbliższą sobotę (17.10.2020) odbędzie się pogrzeb Izabeli B. (23 l.) i Pawła B. (24 l.). To rodzice Kubusia, który urodził się w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w 2019 roku. Izabela i Paweł zginęli w strasznym wypadku. Na prostym odcinku drogi gdy jechali z górrki ich motor złapał pobocze. Najpierw uderzył w znak drogowy a potem w ścianę budynku. Paweł zginął na miejscu. O życie Izabeli ratownicy medyczni walczyli ponad godzinę. Kobieta była w ciąży. Kuba już nigdy nie zobaczy swoich rodziców.

Czytaj także: Narzeczeni i ich nienarodzone dziecko zginęli w koszmarnym wypadku w Chełmży. Kim byli?

Jak nas poinformowała Anna Bykowska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmży, chłopczykiem opiekuje się teraz babcia. O tym czy Kubuś zostanie u niej na stałe,  czy też trafi do domu dziecka będzie decydował sąd rodzinny. Na pewno ważna będzie opinia kuratora przyznanego przez sąd Kubie, jak i również opinia pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmży. Takie są procedury.

Miejsce wypadku na skuterze, w którym zginęły dwie osoby, 23-latka była w ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.