Piękne obrazki

Chemik przerwał kosmiczną serię Elany, ale torunianie świętowali. Spłonęła marynarka [ZDJĘCIA]

2023-06-17 21:17

FAF Elana Toruń świętowała awans do 3. Ligi z kibicami. "Żółto-Niebieskim" nie popsuła humorów pierwsza stracona bramka w rundzie wiosennej sezonu 2022/23. Chemik Bydgoszcz przerwał kosmiczną serię torunian, ale gospodarze odpowiedzieli w końcówce. Zobaczcie naszą fotorelację na se.pl.

FAF Elana Toruń zapewniła sobie awans do 3. Ligi już w Boże Ciało (czwartek, 8 czerwca 2023 r.). "Żółto-Niebiescy" spotkali się w sobotę z Chemikiem Bydgoszcz, aby podtrzymać imponującą serię minut bez straconego gola i w celu świętowania sukcesu z kibicami. Podopieczni Rafała Więckowskiego poważnie podeszli do hitu IV ligi Kujawsko-Pomorskiej i obserwowaliśmy ciekawy mecz, który rozstrzygnął się w samej końcówce.

Elana Toruń straciła pierwszego gola w rundzie. Zdjęcia ze świętowania

Elana straciła gola w 70. minucie sobotniego meczu. Patryk Perliński pokonał Wojciecha Pawłowskiego i zrobiło się 0:1. Dla napastnika Chemika to był 31 gol w tym sezonie. Snajper bydgoszczan zasłużył na koronę króla strzelców. Gospodarze grali jednak do końca i zdołali wyrównać. Na listę strzelców wpisał się Marcin Kościelecki.

Zespoły podzieliły się punktami, a później przyszedł czas na świętowanie toruńskiej drużyny z kibicami. Była płonąca marynarka, setki zbitych piątek i dobra atmosfera na stadionie. Zdjęcia naszego fotoreportera znajdziecie pod tekstem. Całej ekipie "Żółto-Niebieskich" serdecznie gratulujemy wymarzonego awansu! Przerwana seria minut bez straty gola nadal pozostaje imponującą. Bramkarze FAF Elany nie wyjmowali piłki z siatki przez 1420 minut! Chemik jako jedyny zdołał w tej rundzie popsuć nastroje defensorom "Żółto-Niebieskich".