Chwile grozy w gminie Brodnica! Samochód osobowy wywrócił się na bok [ZDJĘCIA]

2020-04-01 10:41 EITOR

To zdarzenie mogło się zakończyć tragedią. Brodniccy policjanci ukarali mandatem karnym 34-letniego kierowcę forda, który nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wywrócił pojazd. - Na szczęście mężczyzna podróżował sam i nie odniósł obrażeń - przekazuje nam asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Koronawirus spowodował, że na drogach nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim obserwujemy zdecydowanie mniejszy ruch niż zazwyczaj. Niestety wciąż nie brakuje niebezpiecznych zdarzeń. W minioną niedzielę (29 marca) kilka minut po godz. 18.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o kryzysie drogowym w miejscowości Niewierz. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdem ford fusion, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił auto na bok.

- Na szczęście 34-latek podróżował sam i nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci za spowodowanie zdarzenia drogowego ukarali kierowcę mandatem karnym - przekazuje asp. szt. Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy KPP w Brodnicy.

Redakcja ESKA INFO Toruń apeluje do uczestników ruchu drogowego - uważajcie na siebie! Na terenie dziesięciu województw obowiązuje ostrzeżenie IMGW o przymrozkach. Mapę znajdziecie TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Gnał 219 km/h trasą S5. Dostał najwyższy mandat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.