Akcja straży

Chwile grozy w popularnej toruńskiej pierogarni. Zapaliły się ozdoby świąteczne!

2023-01-02 8:26

Toruń: Nie takiego wejścia w 2023 rok spodziewali się właściciele popularnej pierogarni, ulokowanej w centrum grodu Kopernika. Przy ulicy Łaziennej 28 pojawił się dym. Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej. Zdjęcia z akcji i szczegóły prezentujemy w poniższym materiale na se.pl.

To nie był spokojny pierwszy dzień 2023 roku dla ludzi, związanych z powszechnie lubianą pierogarnią. Ok. godziny 6:30 cztery zastępy straży pożarnej pojawiły się na starówce, a wszystko przez zadymienie w lokalu. Kapitan Przemysław Baniecki, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu przekazał reporterce Radia ESKA Toruń, że zapaliły się świąteczne lampki. Na szczęście skończyło się na strachu. Strażacy sprawnie poradzili sobie z zagrożeniem, a straty nie są duże. Zdjęcia z akcji strażaków prezentujemy pod tekstem.

Toruń: Pracowita noc dla strażaków z regionu

Incydent z toruńskiej pierogarni to nie jedyne tego typu zdarzenie z ostatnich godzin. - Podczas sylwestra mieliśmy 26 zdarzeń, z czego w sześciu przypadkach stwierdziliśmy pożary śmietnika lub trawy. Przyczyną były fajerwerki. W Nowy Rok mieliśmy 9 zdarzeń i żadnego w związku z fajerwerkami - powiedział kapitan Przemysław Baniecki w rozmowie z reporterką Radia ESKA Toruń.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy Toruń jest bezpiecznym miastem?
Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Torunia