Fatalne wieści

Czarne godziny na drogach w Kujawsko-Pomorskiem. Dwie osoby nie żyją

2023-11-28 9:59

Dwa tragiczne wypadki miały miejsce w odstępie niespełna 10 godzin w województwie kujawsko-pomorskim. W miejscowości Balin ciężarówka najechała na samochód osobowy. Pod Włocławkiem dachowała "osobówka". W obu przypadkach zginęła jedna osoba.

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek (27 listopada 2023) ok. godziny 18:05 w miejscowości Chełmica Duża (powiat włocławski). - Na miejscu zdarzenia mimo prowadzonej Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej poniósł śmierć 43-letni kierowca pojazdu. 35-letni pasażer po przebadaniu przez ZRM pozostał na miejscu - przekazał Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy PSP we Włoclawku. Na miejscu pracowali strażacy z Włocławka, OSP Bogucin i Chełmica. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący mazdą stracił na łuku drogi panowanie na pojazdem, po czym auto wypadło z drogi i dachowało. Niestety w wyniku zdarzenia 43-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Pasażer pojazdu na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji - poinformowała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowa KMP we Włocławku.

Nad tekstem znajdziecie galerię ze zdjęciami z miejsca zdarzenia. Materiały dzięki uprzejmości OSP Bogucin i OSP Chełmica-Cukrownia. Niestety, w środku nocy odnotowaliśmy kolejną tragedię.

Balin: Tragiczny wypadek na DK 15. Tir najechał na samochód

Samochód ciężarowy najechał na tył samochodu osobowego. Jest jedna ofiara śmiertelna. Droga w kierunku Torunia została zablokowana - przekazali przed godziną 4:00 strażacy z KW PSP w Toruniu. Kierowcy przez długie godziny musieli się liczyć z utrudnieniami w okolicach miejscowości Balin.

W tym przypadku również toczy się postępowanie pod nadzorem prokuratora. Rodzinom i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. - Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Inowrocławiu pod numerem telefonu 47 7528 339 lub całodobowo z dyżurnym 47 7528 210 - apeluje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu

Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Warunki atmosferyczne są dalekie od idealnych i trzeba to wziąć pod uwagę. Pod tekstem znajdziecie galerię ze zdjęciami z wypadku w Balinie. Materiały dzięki uprzejmości ekipy serwisu ino.online.

..................................................

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].