Demolka w samym sercu Torunia. Alkohol i wyzwiska w tle

2020-02-27 20:36 EITOR
Demolka w samym sercu Torunia. Alkohol i wyzwiska w tle
Autor: CC Pixabay.com Demolka w samym sercu Torunia. Alkohol i wyzwiska w tle

Kolejna nocna interwencja municypalnych z Torunia. Tym razem strażnicy Grupy Interwencyjnej Straży Miejskiej w Toruniu zatrzymali grupę osób dewastującą toruńską starówkę. Pijani mężczyźni byli pijani, wulgarni i niszczyli wszystko, co stało im na drodze. Teraz odpowiedzą za swoje naganne zachowanie.

Ostatnie tygodnia to spora dawka interwencji dla strażników miejskich z Torunia. Na starówce i w jej okolicach municypalni nierzadko muszą działać w późnych godzinach nocnych. Nie inaczej było w miniony poniedziałek (24 lutego), kiedy to funkcjonariusze patrolujący toruńską starówkę zauważyli czterech mężczyzn na ulicy Bulwar Filadelfijski w Toruniu. Mężczyźni używali słów wulgarnych, kopali ławki, kosze na śmieci i znaki drogowe, na szczęście nic nie uszkodzili.

- Po wejściu na pomost nad Wisłą, na wysokości ulicy Mostowej, uszkodzili obudowę koła ratunkowego, po czym wrzucili odłamany kawałek do rzeki. Aby nie doszło do dalszych dewastacji strażnicy przystąpili do interwencji i zatrzymali dewastatorów. Okazali się nimi młodzi ludzie w wieku 19-20 lat - relacjonuje Jarosław Paralusz, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Toruniu.

Na miejsce przybył również patrol policji. Po badaniu alkotestem stwierdzono u ujętych mężczyzn od 0,8 do 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności prowadzą przedstawiciele KMP.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Paweł Królikowski nie żyje. Miał 58 lat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.