Motoarena w Toruniu wieczorową porą

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose Derby Pomorza w Toruniu zbliżają się wielkimi krokami. Klub rozpoczyna sprzedaż biletów

Derby Pomorza w Toruniu zbliżają się wielkimi krokami. Klub rozpoczyna sprzedaż biletów

2020-08-12 12:25

Czekaliśmy na takie wydarzenie 7 lat. W niedzielę (23 sierpnia) na Motoarenie eWinner Apator Toruń podejmie Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Terminarz przedstawiony przez Polski Związek Motorowy sprawił, że oba mecze zostaną rozegrane w przeciągu sześciu dni. 17 sierpnia o godzinie 18.00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz ugości eWinner Apator Toruń. Do rewanżu dojdzie już sześć dni później. Można już nabywać bilety na niedzielne spotkanie.

Apator Toruń kontra Polonia Bydgoszcz, czyli długo wyczekiwane derby Pomorza na Motoarenie. W niedzielę (23 sierpnia) czeka nas żużlowe święto na najpiękniejszym stadionie świata. Na ten mecz czekali kibice w całym województwie kujawsko-pomorskim, ale także i w całej Polsce. Obserwatorzy speedwaya zwracają uwagę, że to jeden z najbardziej klimatycznych pojedynków w historii dyscypliny. - Nie czekaj i kup bilet już dzisiaj! - zachęcają przedstawiciele Klubu Sportowego Toruń. Sprzedaż biletów rozpoczęła się w środę, 12 sierpnia o godzinie 10.00. 

Bilety będzie można zakupić poprzez stronę www.kstorun.kupbilety.pl.

Ceny biletów: 

STREFA NIEBIESKA:

Bilet Normalny - 35 złotych;

Bilet Ulgowy - 25 złotych (przysługuje młodzieży w wieku 8-24 lat);

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) - 10 złotych.

STREFA ZIELONA:

Bilet Normalny – 30 złotych;

Bilet Ulgowy – 25 złotych (przysługuje młodzieży w wieku 8-24 lat);

Bilet Dziecięcy (dla dzieci do 7 roku życia) – 10 złotych.

Derby Pomorza na Motoarenie. W 2019 roku mieliśmy wyjątkowe spotkanie

15 sierpnia 2019 roku wybraliśmy się na Motoarenę, aby odbyć piękną podróż w przeszłość. Na torze spotkali się weterani żużla, którzy rozpalali kibiców Apatora Toruń i Polonii Bydgoszcz. Derby Pomorza i Kujaw 2019 spotkały się z dość dużym zainteresowaniem kibiców, którzy chętnie oklaskiwali swoich idoli.

Najbardziej znaną atrakcją Torunia jest Krzywa Wieża - przekonuje przewodnik Wojciech Olszewski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE