Dramat pod Toruniem. Kierowca Volkswagena ZABIŁ pieszego! Policja apeluje o pomoc

2019-11-12 12:06 KM
Dramat pod Toruniem. Kierowca volskwagena ZABIŁ pieszego! Policja apeluje o pomoc
Autor: policja.gov.pl Zdjęcie poglądowe

W piątek (8 listopada) miał miejsce tragiczny wypadek w Grzywnie (gmina Chełmża). Zginął pieszy, który przeprowadzał rower przez jezdnię. Trwa śledztwo policji z Torunia, która prosi o pomoc świadków tego zdarzenia!

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 8 listopada ok. 13:15 na drodze wojewódzkiej nr 589 w Grzywnie (gmina Chełmża).

- Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym volkswagenem sharanem 63-latek potrącił pieszego, który przeprowadzał rower przez jezdnię. Niestety 79-latek zmarł w szpitalu - informuje nas Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

- Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 - apeluje Wojciech Chrostowski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.