Dziewczyna z Czernikowa pod Toruniem zachwyciła jurorów programu The Voice od Poland!

i

Autor: YouTube/zrzut ekranu Dziewczyna z Czernikowa pod Toruniem zachwyciła jurorów programu "The Voice od Poland"!

Dziewczyna z Czernikowa zachwyciła jurorów programu "The Voice of Poland"! [WIDEO]

2018-09-18 19:17

Wioleta Markowska bez dwóch zdań zachwyciła jurorów popularnego programu "The Voice of Poland", a już na pewno dwójkę z nich. Zobaczcie wspaniały występ dziewczyny z Czernikowa pod Toruniem.

 Wioleta Markowska pojawiła się na scenie "The Voice of Poland" podczas przesłuchania w ciemno i zaśpiewała piosenkę z repertuaru Jessie Ware.

Pełen emocji występ Wiolety spotkał się z ogromny zainteresowaniem dwóch jurorów! Swoje fotele na dźwięk jej głosu odwrócili Michał Szpak i Patrycja Markowska. Wokalista zadecydowała, że chce dołączyć do drużyny Szpaka. Znany wokalista "kupił ją" wspólnym występem na oczach tysięcy widzów.


Zobaczcie cały występ:


Jak donosi  ESKA, Wioleta pochodzi z Czernikowa, małej miejscowości pod Toruniem. Na co dzień studiuje na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz pracuje jako nauczyciel śpiewu w Warszawie. Mieszkańcy regionu z pewnością będą trzymali kciuki!
 

Czytaj również: Żużlowe pożegnanie lata. Tak było na Motoarenie [GALERIA]

>>> Wyjątkowa lekcja historii w Toruniu. Co nam dała niepodległość Polski? [FOTO, AUDIO] 


#TOWIDEO

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE