Magical

i

Autor: youtube.com Magical

Dantejskie sceny!

Eksplozja w mieszkaniu Daniela "Magicala" w Toruniu! Co się stało przy Urzędniczej?

2023-02-16 5:00

Daniel "Magical" Z., jego matka "Goha" i ich przyjaciele zyskali sławę dzięki tzw. patostreamom. Podczas jednego z nich, widzowie zamarli. W środę (15 lutego 2023 r.) w mieszkaniu przy ulicy Urzędniczej w Toruniu miała miejsce eksplozja. Na miejscu pojawiła sie policja, działali też strażacy. Szczegóły na se.pl.

- Słuchajcie widzowie, jest bardzo grubo. Wysadzili nam okna, prawdopodobnie podłożyli jakiś ładunek - poinformował swoich odbiorców Daniel Z. "Magical". Na filmie patostreamera, zamieszczonym na TikToku rzeczywiście widać strażaków i policyjną taśmę. Wybuch miał miejsce w środę (15 lutego 2023 r.), ok. godziny 20:30 w toalecie, znajdującej się w mieszkaniu przy Urzędniczej 2. Eksplozja przeraziła bohaterów streamu. 

Daniel "Magical" Z. i eksplozja przy Urzędniczej 2. Co tam się stało?

"Magical" poinformował widzów o zdarzeniu, po czym wyłączył streama. Wiemy na pewno, że uszkodzona została roleta. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. - Potwierdzam, że po godzinie 21:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zniszczeniu mienia przy ulicy Urzędniczej w Toruniu. To wszystkie informacje, które mogę w tej chwili przekazać - powiedziała nam mł. asp. Dominika Bocian z KMP w Toruniu. Sprawę badają policjanci z Komisariatu Toruń - Podgórz. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Sonda
Czy oglądasz patostreamy?
Patostreamer „Proboszcz” ledwo przeżył. Jest wyrok sądu dla jego oprawcy

Dlaczego jednym udaje się osiągnąć sukces w sieci, a inni biją głową w mur?

Odsłaniamy tajemnice influencerów. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.