Elana Toruń - Olimpia Elbląg: Czy "Żółto-Niebiescy" wrócą na właściwe tory? Gdzie oglądać? [ZAPOWIEDŹ, TRANSMISJA NA ŻYWO]

2019-08-10 13:25 KM
Elana Toruń - Olimpia Elbląg - sezon 18/19
Autor: Elana Toruń Elana Toruń - Olimpia Elbląg - sezon 18/19

W ramach 3. kolejki 2. ligi, Elana Toruń podejmie Olimpię Elbląg. Podopieczni Ariela Jakubowskiego chcą zamazać plamę po porażce w Stargardzie, z kolei goście będą próbowali nawiązać do bardzo udanej inauguracji. Gdzie oglądać mecz Elany Toruń z Olimpią Elbląg? Transmisja na żywo w internecie, relacja pomeczowa na ESKA INFO Toruń.

Wygrana z Bytovią Bytów i powrót na tarczy ze Stargardu - tak przedstawia się początek sezonu Elany Toruń. Jak będzie 10 sierpnia? Do grodu Kopernika przyjeżdża zespół, z którym "Żółto-Niebiescy" mają rachunki do wyrównania.

Elana Toruń - Olimpia Elbląg, zapowiedź

Elana przystępowała do ostatniej kolejki sezonu 2018/19 z szansami na awans na zaplecze Ekstraklasy. Marzenia przekreśliła porażka... z Olimpią Elbląg! Goście wygrali 2:1 i utrzymali się w lidze.

Teraz zespół Ariela Jakubowskiego jest już zupełnie nowym projektem. Nowy trener spotkał się ze sporą krytyką po meczu w Stargardzie (0:1). Zarzucano mu brak konkretnego stylu, który był wizytówką poprzednika - Rafała Góraka. Szkoleniowcowi nie pomaga fakt, iż także w spotkaniu z Olimpią Elbląg będzie sobie musiał radzić bez dwóch filarów - Filipa Kozłowskiego i Kordiana Górki.

Goście to wymagający przeciwnik. Na inaugurację rozbili Lecha II Poznań aż 4:0. Nieco gorzej było w kolejce numer dwa - remis 1:1 z Polkowicami. Obie drużyny będą zatem chciały pokazać, że znów są na właściwych torach.

Elana Toruń - Olimpia Elbląg, o której godzinie? Gdzie oglądać?

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców z Torunia na Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego. Dla tych, którzy nie mogą oglądać spotkania na żywo - dobrym wyjściem będzie transmisja w systemie PPV, którą oferuje portal tvcom.pl we współpracy z TV Toruń. Koszt dostępu to 12 zł.

Elana Toruń - Olimpia Elbląg, na żywo, relacja

Tylko portal tvcom.pl oferuje legalny dostęp do transmisji z meczu Elany. Na ESKA INFO Toruń znajdziecie relację pomeczową, bogatą w smaczki zakulisowe oraz galerię z miejsca zdarzenia. Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz Facebooka!

Trzymamy kciuki za trzy punkty dla "Żółto-Niebieskich"!