Elana Toruń podsumowuje pół roku prezesa Traczykowskiego. Klub chwali się sukcesami

2022-05-11 10:59
Elana Toruń podsumowuje pół roku prezesa Traczykowskiego. Klub chwali się sukcesami
Autor: Elana Toruń / Facebook Elana Toruń podsumowuje pół roku prezesa Traczykowskiego. Klub chwali się sukcesami

Elana Toruń podsumowuje pierwsze pół roku Daniela Traczykowskiego na stanowisku Prezesa Zarządu Fundacji Akademii Elana. - Zapraszamy do współpracy i pomocy wszystkie osoby, którym bliska jest piłka nożna w Toruniu - przekazuje klub w komunikacie.

Prezes Elany Toruń Daniel Traczykowski został powołany przed Fundatora dr Stanisława Rakowicza. Wraz z nim pracę na stanowisku Dyrektora Akademii objął Sławomir Knera, natomiast Koordynatora grup dziecięcych Damian Lenkiewicz. Za Organizację klubu, przygotowanie domowych spotkań ligowych, oraz koordynację meczy wyjazdowych odpowiedzialny jest kierownik drużyny i kierownik biura w jednej osobie - Dominik Kosobucki. Prezent dla prezesa Traczykowskiego przyszedł 7 maja - "Żółto-Niebiescy" pokonali na wyjeździe Start Warlubie 2:1 i w tabeli Klasy Okręgowej 2021/2022, grupy kujawsko-pomorskiej mają pięć punktów przewagi nad drugą Polonią Bydgoszcz. 

- Dziękujemy wszystkim kibicom za frekwencję na naszych domowych i wyjazdowych meczach. Wiemy jednak, że stać was na dużo więcej. Dlatego liczymy na jak najwyższą frekwencję na niedzielnym spotkaniu z rezerwami Olimpii Grudziądz - przekazuje Dominik Kosobucki z Elany Toruń.

Czytaj też: Elana Toruń nie składa broni. Kierownik drużyny o budżecie i celach długofalowych

Elana Toruń podsumowuje pół roku prezesa Traczykowskiego. Lista sukcesów

Prezes Traczykowski to nie tylko działacz, ale przede wszystkim od lat oddany kibic toruńskiego klubu. Jeździł za nim w różne rejony Polski, w mediach społecznościowych niejednokrotnie chwalił się zdjęciami w barwach Elany, które prezentował także za granicą. W komunikacie "Żółto-Niebieskich" czytamy o licznych sukcesach za jego kadencji. Wymienono m.in.: stworzenie w pełni wykwalifikowanego sztabu szkoleniowy dla pierwszej drużyny, spłatę zaległości dotyczące zatrudnienia piłkarzy z TKP w Fundacji , jak również opłaty podatkowe i ZUS, szkolenie z ekstraklasowym trenerem Piotrem Tworkiem i wiele więcej. - W klasie okręgowej jesteśmy jedynym zespołem który trenuje regularnie, w kadrze I zespołu mamy 35 zawodników z czego aż 32 jest wychowankami naszej Akademii. Średnia wieku I zespołu 18,3 lat - chwali się klub.

Wszystkie te osiągnięcia znajdziecie w poście, zamieszczonym w mediach społecznościowych. Prezentujemy ten wpis poniżej. 

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Chodzisz na mecze Elany Toruń?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE