Elana Toruń - Pogoń II Szczecin, zdjęcia ze stadionu

Autor: Super Express Toruń Elana Toruń - Pogoń II Szczecin, zdjęcia ze stadionu

Elana Toruń rozbiła rezerwy Pogoni Szczecin. Zobacz zdjęcia z trybun i z meczu

2021-10-23 15:02

Elana Toruń w końcu się przełamała. Torunianie rozbili przed własną publicznością rezerwy Pogoni Szczecin i przerwali niechlubną serię czterech porażek z rzędu. Na naszym portalu prezentujemy wam zdjęcia z trybun i z boiska. Zapraszamy do oglądania!

Elana Toruń - Pogoń II Szczecin, relacja

Ostatnie tygodnie były dla Elany Toruń bardzo trudne. "Żółto-Niebiescy" polegli nawet na terenie słabiutkiego GKS-Przodkowo. Na szczęście dla kibiców z grodu Kopernika, przełamanie przyszło w sobotnie wczesne popołudnie. Na Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego przyjechały rezerwy Pogoni Szczecin, a więc sąsiad z ligowej tabeli. Już po pierwszej połowie fanom Elany poprawiły się nastroje. Bramki Michała Szczyrby i Kamila Włodyki dały pewne prowadzenie ekipie Piotra Kieruzela. Dalszy ciąg naszej relacji pod galerią ze stadionu. Zobaczcie, czy znajdziecie się na trybunach!

O samym meczu nie trzeba się specjalnie rozpisywać. Po zmianie stron gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg zdarzeń i dorzucali kolejne trafienia. Dublet zaliczył Kamil Włodyka, pierwszego gola w sezonie odnotował Paweł Karbowiński, a swój udział w pogromie zaznaczył także Esteban Munoz Nogales. Wynik robi wrażenie. Kibice mają z pewnością nadzieję, że to początek powrotu torunian na właściwą drogę. Na razie Elana odskoczyła od strefy spadkowej i złapała potrzebny tlen.

Elana Toruń - Pogoń II Szczecin 5:0 (Szczyrba 15', Włodyka 29', 70', Munoz Nogales 55', Karbowiński 75')

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!