Żółto-Niebiescy górą

Elana Toruń skuteczna w Izbicy Kujawskiej. Kujawianka bez argumentów. Mamy zdjęcia

2023-04-22 17:19

FAF Elana Toruń ma udany weekend. Podopieczni Rafała Więckowskiego pewnie pokonali Kujawiankę Izbica Kujawska 3:0. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał ich golkiper. Kilka zdjęć z meczu znajdziecie na se.pl.

Po rozczarowującym remisie FAF Elany Toruń z Pomorzaninem Toruń (0:0), "Żółto-Niebiescy" szybko zmazali plamę. Wyjazdowe spotkanie 24. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej z Kujawianką Izbica Kujawska toczyło się pod kontrolą ekipy Rafała Więckowskiego. Szybko wynik otworzył Kacper Kowalski, a 38. minucie bramkarz gospodarzy Kamil Lasek sfaulował atakującego zawodnika Elany i obejrzał czerwoną kartkę. Wynik z jedenastu metrów poprawił Aleksander Kowalski.

FAF Elana Toruń dobiła rywala. Wpadka Włocłavii

Po przerwie torunianie wykorzystali przewagę. Trzeciego gola dla faworyta dorzucił Maciej Rożnowski i goście spokojnie dowieźli przewagę do końca. Ten wynik ma duże znaczenie dla ekipy trenera Więckowskiego, ponieważ walcząca o awans z Elaną i Chemikiem Bydgoszcz Włocłavia Włocławek przegrała 1:2 z Wdą Świecie. Chemik Bydgoszcz z kolei otrzymał zwycięstwo walkowerem, gdyż jakiś czas temu z rozgrywek wycofał się Sportis Łochowo.

Kujawianka Izbica Kujawska - FAF Elana Toruń 0:3 (Kowalski K., Kowalski A., Rożnowski)

Pod tekstem prezentujemy kilka zdjęć z Izbicy Kujawskiej. Materiały dzięki uprzejmości przedstawicieli Elany Toruń!