Elana Toruń zaprasza na wyjątkowy mecz. Moc atrakcji z okazji Dnia Kobiet

i

Autor: archiwum serwisu / zdjęcie poglądowe Elana Toruń zaprasza na wyjątkowy mecz. Moc atrakcji z okazji Dnia Kobiet

Warto tam być!

Elana Toruń zaprasza na wyjątkowy mecz. Moc atrakcji z okazji Dnia Kobiet

2023-03-07 15:15

W najbliższą środę (8 marca 2023 r., Dzień Kobiet) Elana Toruń rozegra pucharowy mecz 1/8 w ramach Regionalnego Pucharu Polski. Rywalem będzie Unia Solec Kujawski. "Żółto-Niebiescy" liczą na wsparcie płci pięknej i przygotowali niespodzianki dla pań, które tego dnia przyjdą na Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego przy ul. Bema.

Środowym przeciwnikiem Elany Toruń będzie 3-ligowy zespół Unii Solec Kujawski. To rywal, który bardzo dobrze kojarzy się fanom "Żółto-Niebieskich". Warto przypomnieć, że torunianie awansowali w 2018 roku do II ligi, a swój sukces przypieczętowali właśnie w Solcu Kujawskim. Teraz przyjdzie czas na podjęcie starych znajomych. Środowy mecz zaplanowano na godzinę 18:00. Piłkarze powalczą na stadionie przy ul. Bema. - Warto zaznaczyć, że mecz odbędzie się przy blasku jupiterów - informuje nas Daniel Garnicki, rzecznik prasowy Elany. Będzie to nawiązanie do emocjonujących meczów, rozgrywanych na szczeblu centralnym.

Elana Toruń pamięta o Dniu Kobiet. Moc atrakcji na 8 marca

Klub z grodu Kopernika przygotował liczne niespodzianki dla wszystkich kibiców, którzy przybędą na mecz. Tego dnia warto być przy ul. Bema, nie tylko ze względu na emocje sportowe. - Z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie wchodzą na ten mecz za darmo. Zapraszamy do wspierania naszej drużyny - podsumowuje Daniel Garnicki.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Chodzisz na mecze Elany Toruń?
Marcin Gortat zawodnikiem amatorskiej ligi w Toruniu. Hit transferowy!