Elektryzujący poniedziałek w Hard Rock Pubie Pamela. Piękny koncert i giełda płyt winylowych

2019-10-19 11:49 Redakcja
W Hard Rock Pubie Pamela wystąpi renomowany projekt Wojtek Justyna TreeOh!
Autor: materiały prasowe organizatora W Hard Rock Pubie Pamela wystąpi renomowany projekt Wojtek Justyna TreeOh!

W poniedziałek (21 października) w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu wystąpi renomowany projekt Wojtek Justyna TreeOh! Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Z kolei od godziny 18 w ogródku znajdującym się przy klubie Sklep Płytowy Szafa Gra wystawi na sprzedaż swoją kolekcję płyt winylowych i kompaktowych.

Wojtek Justyna TreeOh! łączy dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i urozmaiconą rytmicznie muzyką świata, sięgając jednocześnie po nowe faktury sonorystyczne. Na swojej drugiej płycie „Get That Crispy” (2018 r.) muzycy połączyli indywidualne talenty kompozytorskie, co zaowocowało zbiorem kompozycji wypełnionych kołyszącymi zagrywkami, akcentami rytmicznymi i intrygującymi harmoniami.

W nowej odsłonie TreeOh! - zespół do tej pory głównie gitarowy - poszerzyło swoją paletę brzmieniową o wyraziste, silnie zmodyfikowane efektami linie melodyczne, ciepły tembr tradycyjnych instrumentów afrykańskich i energetycznie pulsujące dźwięki syntezatora basowego.

Podczas licznych występów w klubach i na renomowanych, międzynarodowych festiwalach takich, jak: Jazz in Daegu (Południowa Korea), Delft Jazz Festival, Bevrijdingsfestival (NL), Jazzmeile Thüringen, Jazzahead! (DE) i Letnim Festiwalu Jazzowym (PL), TreeOh! zdobyło sobie opinię pełnej temperamentu grupy, której koncerty zachwycają współczesnych melomanów porywającą muzyką wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym między członkami zespołu.

Tytuły i wyróżnienia:

- Polski Jazzowy Album Roku 2018 (plebiscyt Adama Dobrzyńskiego)
- Wyróżnienie na liście światowych płyt "Jazz Not Jazz" (holenderski magazyn "Jazzism")
- Nominacja utworu Sleeping Cow do tytułu "Haskiej kompozycji 2018 roku"

Wojtek Justyna znalazł się na liście najlepszych gitarzystów 2018 r. w Beneluksie z kategorii Jazz/Funk/Fusion/Worldmusic (ranking holenderskiego magazynu gitarowego "Gitarist").

Wystąpią:

Wojtek Justyna (Polska/Holandia) - gitara
Daniel Lottersberger (Austria) - gitara basowa
Alex Bernath (Niemcy) - perkusja
Diogo Cravalho (Portugalia) - perkusjonalia

Wojtek Justyna TreeOh - koncert w Toruniu

Na to wydarzenie Hard Rock Pub Pamela zaprasza w poniedziałek o godzinie 19:00. Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.