Golub-Dobrzyń: Włamał się i ukradł... spawarkę! Teraz grozi mu nawet 10 lat WIĘZIENIA!

2019-12-05 11:29 KM
Golub-Dobrzyń: Włamał się i ukradł... spawarkę! Teraz grozi mu nawet 10 lat WIĘZIENIA!
Autor: CC Pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Kryminalni z Golubia-Dobrzynia ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z budynków gospodarczych w gminie Radomin, skąd skradziona została spawarka. Teraz może się okazać, że będzie to najdroższy przedmiot w życiu 45-latka. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!

W środę (4 grudnia) policjanci z Golubia-Dobrzynia na podstawie analizy zgromadzonych materiałów ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z budynków gospodarczych w gminie Radomin.

- Do przestępstwa doszło we wrześniu br., gdzie nieznany wówczas sprawca, po uprzednim zerwaniu kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży spawarki wartości 300 zł. Kryminalni ustalili, że przestępstwa tego dopuścił się 45-letni mieszkaniec gminy. Jeszcze wczoraj amator cudzej własności usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem - informuje asp. szt. Małgorzata Lipińska z KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Policjanci odzyskali skradzioną spawarkę, która wróciła do rąk właściciela. - Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - podsumowuje asp. szt. Lipińska.

Trzeba przyznać, że dla podejrzanego spawarka może się okazać najdroższą w życiu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.