Grasowała na terenie Grudziądza i Wąbrzeźna. W końcu wpadła w ręce policji

2020-05-22 10:53
Przedmioty skradzione z drogerii w Wąbrzeźnie
Autor: KPP w Wąbrzeźnie Kradła w Wąbrzeźnie i w Grudziądzu. Policja złapała podejrzaną i odzyskała łup

Policjanci z Wąbrzeźna (województwo kujawsko-pomorskie) zawiadomieni zostali o kradzieży dokonanej w jednym ze sklepów z kosmetykami na terenie tejże miejscowości. - Sprawdzenie zapisu monitoringu pokazało, że kobieta, która tego dokonała ma na sumieniu znacznie więcej niż mogłoby się wydawać - podkreśla mł. asp. Krzysztof Świerczyński, oficer prasowy KPP w Wąbrzeźnie.

W minioną środę (20.05.20 r.) policjanci wydziału kryminalnego przyjęli zawiadomienie o kradzieży kosmetyków i innych przedmiotów w jednej z drogerii na terenie Wąbrzeźna (województwo kujawsko-pomorskie). Oględziny monitoringu pozwoliły na szybkie ustalenie i potwierdzenie tożsamości sprawczyni. Jak okazało się po podsumowaniu łupem kobiety padł towar o wartości ponad 2000 zł! Policjanci natychmiast udali się do miejsca jej zamieszkania, gdzie odzyskali część skradzionego mienia, a także znaleźli inne przedmioty pochodzące z kradzieży z innych sklepów do czego również się przyznała. 

- W trakcie przesłuchania dodała, że dzień wcześniej usłyszała zarzut kradzieży mienia wartości ponad 1200 zł na terenie Grudziądza. Ponadto w wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili foliowy worek z zawartością ponad 0,6 kg suszu krajanki tytoniowej bez znaków akcyzy - przekazuje nam mł. asp. Krzysztof Świerczyński, oficer prasowy KPP w Wąbrzeźnie.

Wspomniana wyżej kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty kradzieży mienia oraz wykroczenia skarbowego. - Grozi jej do 5 lat więzienia - podkreśla policjant z Wąbrzeźna.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci CBŚP zabezpieczyli materiały wybuchowe i samodziałowe mieszaniny pirotechniczne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE