Horror na drodze w Samszycach. Tragiczna śmierć 52-latka w powiecie radziejowskim

2020-08-04 12:05 KM
Wypadek motocyklisty
Autor: CC Pixabay.com Horror na drodze w Samszycach. Tragiczna śmierć 52-latka w powiecie radziejowskim / Zdjęcie poglądowe

We wtorek (4 sierpnia) przed godziną 8:00 strażacy poinformowali nas o akcji służb w miejscowości Samszyce (powiat radziejowski, gmina Osięciny). Niestety doszło tam do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i motoroweru. 52-letni mężczyzna kierujący jednośladem nie przeżył. Przyczyny zdarzenia wyjaśni szczegółowe śledztwo policji pod nadzorem prokuratury.

Koszmarny w skutkach wypadek w Samszycach w powiecie radziejowskim. O tym fatalnym zdarzeniu poinformowała w godzinach porannych na swoim kanale Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej. Trudne warunki atmosferyczne ewidentnie dają się we znaki kierowcom z regionu. Na DW nr 267 zderzyły się samochód osobowy i motorower. Citroenem kierowała 57-letnia kobieta, natomiast jednoślad prowadził 52-latek z powiatu radziejowskiego. - Motorowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu 3 zastępy SP oraz inne służby - przekazują strażacy.

Policja nie zna jeszcze przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Wyjaśni je szczegółowe śledztwo, które jest prowadzone pod nadzorem prokuratury. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i znajomym 52-latka, jednocześnie apelując do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Pogoda ostatnimi czasy nie ułatwia nam zadania, dlatego trzeba zachować wzmożoną czujność. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Bohaterski policjant uratował przechodnia przed okrutną śmiercią.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.