Incydent drogowy na moście Piłsudskiego w Toruniu. Sprawca UCIEKŁ

2020-07-16 11:54 Konrad Marzec
Most im.. Józefa Piłsudskiego
Autor: MZD w Toruniu Incydent drogowy na moście Piłsudskiego w Toruniu. MZD apeluje o ostrożność

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poinformował nas o porannym incydencie drogowym, który miał miejsce w czwartek (16.07.2020) na remontowanym moście im. Józefa Piłsudskiego. Na szczęście obyło się bez ofiar, ale służby i tak apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

Toruń: Incydent drogowy wprowadził zamieszanie na moście im. Piłsudskiego. Mowa o zdarzeniu z czwartkowego poranka (16.07.2020), które na kilkadziesiąt minut spowodowało poważne utrudnienia w ruchu. Wszystko działo się na przęśle nr 1. 

- Samochód osobowy marki Ford z niewiadomych przyczyn zjechał częściowo na wyłączony pas ruchu na przęśle 1 i uderzył w zgromadzone w tym miejscu zbrojenie. Sprawca uciekł. Powiadomiono Policję - informuje Agnieszka Kobus-Pęńsko, rzecznik prasowy MZD w Toruniu.

Uszkodzony pojazd zablokował jeden pas ruchu, ale teraz już nie ma utrudnień. Wcześniej wykonawca remontu mostu sterował ruchem ręcznie.

Uwaga kierowcy z Torunia i okolic - na kolejne godziny meteorolodzy przewidują pogorszenie się warunków atmosferycznych, co negatywnie wpłynie na stan nawierzchni. W związku z tym należy zachować środki ostrożności. Sprawdźcie przy okazji najnowszą prognozę pogody.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Toruń sprzedaje działki pod inwestycje