Inowrocław: "Imponujący" dorobek 23-letniego recydywisty. Grozi mu 15 lat więzienia

2020-10-24 13:27 KM
Policyjny radiowóz, do którego trafił recydywista z Inowrocławia
Autor: Małopolska Policja Inowrocław: "Imponujący" dorobek 23-letniego recydywisty. Grozi mu 15 lat więzienia / Zdjęcie poglądowe

Inowrocławscy kryminalni doprowadzili wczoraj do Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu 23-latka, który w ostatnim czasie dokonał serii kradzieży. Mężczyzna usłyszał zarzut działania w warunkach recydywy, co zwiększa maksymalną możliwą karę o połowę. - Grozi mu teraz do 15 lat więzienia - przekazuje zespół prasowy KPP w Inowrocławiu.

Pirat drogowy pędził ponad 200 km/h na obwodnicy Inowrocławia!

Inowrocław: "Imponujący" dorobek 23-letniego recydywisty. Grozi mu 15 lat więzienia

Policjanci z wydziału kryminalnego od pewnego czasu prowadzili czynności dotyczące kilkunastu kradzieży, kradzieży z włamaniem, przywłaszczenia oraz uszkodzenia mienia, do których w większości doszło na terenie Inowrocławia. W ich trakcie ustalili, że dokonał ich dobrze im znany ze swojej wcześniejszej działalności przestępczej 23-latek. Łupem młodego inowrocławianina padły, m.in. artykuły spożywcze, kosmetyki, radia i kamery samochodowe.

Czytaj także: Kujawsko-pomorskie. Znęcał się nad ojcem! Później zaatakował ich WIDŁAMI

W minioną środę (21.10.2020) kryminalni z KPP Inowrocław zatrzymali wytypowanego mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Dzień później przedstawiciel Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu przedstawił mężczyźnie 16 zarzutów. - Ze względu na działanie w warunkach recydywy, grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności - informuje nas sierż. szt. Michał Parzyszek z KPP w Inowrocławiu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.