Policjanci byli w niezłym SZOKU! Takiej interwencji nie mieli już dawno

2021-02-23 12:51
Policjanci byli w SZOKU! Nietypowa interwencja z trzema mężczyznami
Autor: KMP w Toruniu Przez kilka miesięcy OKRADAŁ szalety męskie i mlekomaty! Może trafić do więzienia na wiele lat

Inowrocław: Nietypowy przebieg miała interwencja stróżów prawa z województwa kujawsko-pomorskiego. Na 3 miesiące tymczasowo do aresztu trafił 25-latek podejrzany o serię kradzieży, w tym rozbojów. Koniec końców sprawcę ujęli dwaj mężczyźni, a dalej zajęli się nim dzielnicowi i kryminalni z Inowrocławia. - Policjanci przedstawili zatrzymanemu 6 zarzutów. Grozi mu do 12 lat więzienia - informuje sierż. szt. Michał Parzyszek z KPP w Inowrocławiu.

Policjanci byli w SZOKU! Nietypowa interwencja z trzema mężczyznami

To był pracowity weekend dla policjantów z Inowrocławia (woj. kujawsko-pomorskie). W minioną sobotę (20.02.2021) dzielnicowi z tegoż miasta byli świadkami nietypowej sytuacji. Podczas służby zauważyli trzech szarpiących się mężczyzn, z których dwaj wołali policjantów, aby im pomogli, bo ci ujęli złodzieja. Okazało się, że jeden z nich, 18-latek, był wcześniej zaczepiany przez 25-latka. - Młody mężczyzna zachował jednak "zimną krew", a gdy agresor zostawił go w spokoju, ten powiadomił o zdarzeniu swojego ojca, który był w pobliżu. Po chwili zauważyli, że ten sam mężczyzna grożąc usiłuje okraść idącą chodnikiem parę, więc ruszyli na pomoc - informuje nas sierż. szt. Michał Parzyszek z KPP w Inowrocławiu.

Przeczytaj także: ŚMIERĆ miesięcznego maleństwa w Inowrocławiu! Zarzuty dla matki

- złodziej zaczął uciekać, lecz został schwytany przez 18-latka i jego ojca. Dalej sprawcą zajęli się już dzielnicowi. Zatrzymany 25-latek trafił do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany jest typowany przez kryminalnych do innych przestępstw popełnionych w ostatnich dniach na terenie Inowrocławia, między innymi rozbojów i kradzieży w sklepie - relacjonuje sierż. szt. Michał Parzyszek z KPP w Inowrocławiu.

W poniedziałek - 22 lutego policjanci przedstawili mężczyźnie 6 zarzutów, a następnie przedłożyli zebrane dowody do inowrocławskiej prokuratury wraz z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Decyzją sądu 25-latek trafił za kraty na 3 miesiące. - Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności - podsumowuje policjant z Inowrocławia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

28 zarzutów dla recydywisty z Torunia! Zatrzymali go w centrum
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE