Amator męskich bokserek ZROBIŁ to w sklepie. Co za wstyd!

2019-10-22 11:03 EITOR
Mieszkaniec Inowrocławia może trafić do więzienia za kradzież... skarpetek i bokserek!
Autor: Pixabay.com Mieszkaniec Inowrocławia może trafić do więzienia za kradzież... skarpetek i bokserek!

Cele przestępców bywają naprawdę przeróżne, ale 20-letni mieszkaniec Inowrocławia może trafić na długie lata do więzienia za kradzież... skarpetek i męskich bokserek! Złodziej został przyłapany przez służby na gorącym uczynku!

Policjanci Wydziału Kryminalnego zebrali materiał dowodowy dotyczący mieszkańca miasta, który to okradł sklep.

- Już teraz wiadomo, że mężczyzna ma na koncie więcej tego typu kradzieży, a w jego zainteresowaniu były głównie skarpetki i męskie bokserki - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka z KPP w Inowrocławiu.

W miniony piątek (18 października) na Osiedlu Rąbin doszło do kradzieży na terenie sklepu jednej z sieci. Sprawca zabrał asortyment w postaci odzieży i uciekał. Za nim ruszył pracownik ochrony sklepu. - W rejonie inowrocławskiej lecznicy uciekinier został przez niego oraz pracownika ochrony szpitala zatrzymany. Szamoczących się na ulicy mężczyzn myśląc, że to bójka, zauważył także jeden z policjantów WRD z Inowrocławia, który był poza służbą. Dobiegł on do tego miejsca i pomagał, by złodziej nie uciekł - relacjonuje asp. szt. Drobniecka.

Zatrzymany 20-latek miał przy sobie skradzione rzeczy. Został doprowadzony do inowrocławskiej komendy. Podczas zbierania dowodów policjanci ustalili, że tego dnia kradzieży dokonał dwukrotnie. Takie też już usłyszał zarzuty. To nie wszystko, co podejrzany ma na sumieniu, bo kryminalni prowadzą jeszcze kilka postępowań kradzieży w sklepach skąd ginęła odzież, artykuły spożywcze i chemiczne.

- Związek z nimi ma ten sam mężczyzna. Dlatego niebawem lista zarzucanych mu przestępstw się powiększy - podsumowuje policjantka z Inowrocławia.

Jak widać na załączonym obrazku, nawet skarpetki nie są w 100% bezpieczne. Czy było warto?