Jedna z najlepszych restauracji ze starówki wystawiona na sprzedaż. Cena zwala z nóg

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Jedna z najlepszych restauracji ze starówki wystawiona na sprzedaż. Cena zwala z nóg

Torunianie ją uwielbiają

Jedna z najlepszych restauracji ze starówki wystawiona na sprzedaż. Cena zwala z nóg

2022-10-13 12:21

Toruń: "Szeroka No.9" to lokal, który cieszył się ogromną popularnością. Restauracja była powszechnie chwalona za dobre jedzenie, pyszne wina i nie tylko. Tymczasem w internecie pojawiła się oferta... odsprzedaży wyposażonego lokalu. Cena robi wrażenie.

Toruń: Szeroka No.9 wystawiona na sprzedaż

Nie było tam najtaniej na świecie, ale "Szeroka No.9" cieszyła się sporą popularnością i była chwalona m.in. za jakość potraw, klimat, czy duży wybór wytwornych win. Usytuowana na kluczowej dla toruńskiej starówki ulicy Szerokiej restauracja nie narzekała na brak gości. W serwisie Google ma ocenę 4,6 z ponad 1000 głosów, co dobrze oddaje popularność lokalu. Wielu otworzy usta ze zdziwienia gdy się dowie, że restauracja została wystawiona do odsprzedaży.

650 tysięcy złotych za Szeroką No.9. Kto kupi lokal w Toruniu?

Na ten moment nie wiemy, dlaczego w popularnym serwisie z ogłoszeniami pojawiła się oferta odsprzedaży restauracji. Wiemy natomiast, że wyceniono ją na 650 tysięcy złotych. Kwota robi wrażenie. 

- Restauracja ma swój niepowtarzalny klimat. Doskonała lokalizacja z ogromną perspektywą rozwoju. Restauracja pojawiła się na kulinarnej mapie Torunia w 2012 roku, od razu zyskując grono stałych gości i sympatyków. Od początku istnienia jest doceniana przez gości, czego potwierdzeniem jest np. certyfikat Trip Advisor. Była także wielokrotnie wyróżniana w rankingu „100 Best Restaurants”, polskiej edycji przewodnika „Gault & Millau” czy - za selekcję win - w magazynie „Wine Spectator”. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Torunia, które każdy wielbiciel sztuki kulinarnej powinien odwiedzić - czytamy w ogłoszeniu.

Restauracja ma 55 miejsc w lokalu i 25 na zewnątrz. Autorzy ogłoszenia podkreślają klimat i eleganckie wnętrze. Czy ktoś mimo ogromnej kwoty, jaką trzeba zapłacić, zdecyduje się na zakup restauracji? Do sprawy będziemy wracać w naszym serwisie.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Jak często chodzisz do restauracji?
Tłusty Czwartek i kolejki przed najlepszymi toruńskimi piekarniami.