Jerzy Owsiak wysłał list do mieszkańców Torunia. To słowa wdzięczności

2020-02-21 12:22 Konrad Marzec
WOŚP 2020. Znakomity wynik Torunia! Zebrano ponad 700 tysięcy złotych
Autor: Magdalena Witt-Ratowska WOŚP 2020. Znakomity wynik Torunia! Zebrano ponad 700 tysięcy złotych

Jak już wiecie z portalu ESKA INFO Toruń - gród Kopernika wypadł znakomicie podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Docenił to m.in. Jerzy Owsiak, który wysłał słowa wdzięczności w kierunku mieszkańców naszego miasta. - Dzięki Wam złapaliśmy nieprawdopodobnego wiatru w żagle i dostaliśmy przepotężnego pozytywnego kopa energii - przekonuje prezes WOŚP.

W kontekście 28. Finału WOŚP w Toruniu mówi się przede wszystkim o rekordach i fantastycznych nastrojach, które towarzyszyły imprezie. Liczby mówią same za siebie. Konkretne podsumowanie znajdziecie w naszym materiale TUTAJ.

Jerzy Owsiak pisze list do mieszkańców Torunia. To słowa wdzięczności

Znakomita praca wszystkich związanych z organizacją WOŚP-owych eventów nie uszła uwadze Jerzego Owsiaka, który skierował list do torunian. 

Jerzy Owsiak wysłał list do mieszkańców Torunia. To słowa wdzięczności
Autor: Urząd Miasta Torunia Jerzy Owsiak wysłał list do mieszkańców Torunia. To słowa wdzięczności

- Dziękujemy za każdy Wasz gest solidarności i przyjaźni skierowanej w naszą stronę. Po raz kolejny polska służba zdrowia otrzyma zastrzyk pomocy w postaci sprzętu medycznego z najwyższej półki. Dzięki Wam złapaliśmy nieprawdopodobnego wiatru w żagle i dostaliśmy przepotężnego pozytywnego kopa energii, który pozwoli nam zrealizować wszystkie nasze pomyły - przekazał w liście zaadresowanym do mieszkańców Torunia prezes WOŚP Jerzy Owsiak.

- Oryginał podziękowań przesłanego z Fundacji WOŚP będzie eksponowany w budynku Urzędu Miasta Torunia przy ul. Wały gen. Sikorskiego 8 - informują przedstawiciele UMT na głównej stronie naszego miasta.

Ortografia. Wielka sprawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.