Wychowanek Apatora Toruń NIE ŻYJE! Tragiczne wieści potwierdza klub

2021-01-22 10:06 Konrad Marzec
Kamil Pulczyński nie żyje
Autor: Fcebook.com/pulczynskiracing Kamil Pulczyński nie żyje. Wychowanek Apatora Toruń znaleziony martwy w domu

Fatalne wieści dotarły do nas z Torunia. Nie żyje Kamil Pulczyński, wychowanek klubu z grodu Kopernika. Jak udało się ustalić dziennikarzowi portalu PoBandzie.com.pl - 28-latek został znaleziony martwy w swoim domu.

Kamil Pulczyński nie żyje! Wychowanek Apatora Toruń znaleziony martwy w domu

Tragiczne informacje z Torunia. Nie żyje wychowanek Apatora. Klub potwierdził to w rozmowie z dziennikarzem portalu PoBandzie.com.pl. Jak udało nam się ustalić - 28-latek został znaleziony w piątek (22.01.2021) w swoim domu. Przyczyny zgonu na ten moment nie są znane. Wiadomo, że młody chłopak miał problemy z sercem.

Licencję żużlową zdobył w 2008 r. Jego brat bliźniak Emil również ścigał się dla toruńskiego klubu. W 2009 r. Kamil zdobył w Toruniu tytuł młodzieżowego drużynowego mistrza Polski. Kamil Pulczyński to także dwukrotny srebrny medalista młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych (Gorzów Wielkopolski w 2010 roku, Gdańsk w 2013 roku). Czterokrotnie cieszył się z medali DMP: złoty (2008), srebrny (2009) i dwukrotnie brązowy (2010, 2012). Po zakończeniu kariery zawodniczej, Kamil współpracował m.in. z mistrzem świata Jasonem Doylem. Zapamiętamy go jako uśmiechniętego, sympatycznego człowieka.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego Kamila składamy wyrazy współczucia. 

Tragedia na koncercie, wybuch gazu w Gdańsku, pożar hotelu w Kamieniu Pomorskim i straszne wypadki. Niezapomniani