Rolnik

i

Autor: TVP, Shutterstock Kamil z Torunia znajdzie żonę w hitowym programie TVP "Rolnik szuka żony"? Klaudia zaprosiła go do siebie

Torunianin w „Rolnik szuka żony”

Kamil z Torunia znajdzie żonę w hitowym programie TVP? Klaudia zaprosiła go do siebie

2022-10-12 9:33

Reality show „Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Hitowy program w TVP śledzą miliony widzów z różnych zakątków kraju. W październiku poznali m.in. 32-letniego Kamila z Torunia, który szuka swojej drugiej połówki. Czy znajdzie szczęście?

"Rolnik szuka żony". Co się dzieje w 9 sezonie show TVP?

W 3. odcinku 9. sezonu hitowego programu TVP "Rolnik szuka żony" każdy z rolników musiał wytypować trzech kandydatów, których zaprosi do swojego gospodarstwa. Jedną z uczestniczek jest 25-letnia Klaudia, która postawiła m.in. na 32-letniego Kamila z Torunia. Mężczyzna pracuje w firmie budowlanej gdzie zajmuje się dokumentami, prowadzi też własną firmę zajmującą się fotografią i produkcją filmów z ziemi i z powietrza - czytamy na stronie show w mediach społecznościowych.

Kamil z Torunia w programie "Rolnik szuka żony". Znajdzie miłość?

Kamil lubi muzykę trance, loty na paralotni, akrobatyczne skoki ze spadochronem i jest utalentowanym tancerzem. Jest jeszcze jeden szczegół, dzięki któremu pasuje do programu "Rolnik szuka żony". 

- Choć mieszka i pracuje w mieście, to w swoim życiorysie ma również 4-letni okres życia na wsi, który uważa za najszczęśliwszy w swoim życiu. W programie szuka kobiety, która urzeknie go swoją osobowością i którą będzie mógł zabierać na romantyczne leśnie pikniki i z którą w bliskiej przyszłości mógłby założyć rodzinę. Czeka na to już długo, a jest z natury człowiekiem niecierpliwym - czytamy na stronie programu na Facebooku.

Klaudia zaprosiła Kamila do swojego gospodarstwa. Jego rywalami będą 22-letni Konrad oraz 28-letni Valentyn. Kto przekona do siebie kobietę? Przekonamy się już niebawem podczas oglądania programu, prowadzonego przez Martę Manowską. 

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czekasz na premierę nowego odcinka 9. sezonu "Rolnik szuka żony"?
Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz i zwierzęta. Rolnik nie wyobraża sobie życia w mieście