KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:3, zdjęcia z Tor-Toru

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:3, zdjęcia z Tor-Toru

KH Energa Toruń gorszy od GKS-u Jastrzębie. Rewanż w fazie play-off? Zdjęcia kibiców z Tor-Toru

2022-02-21 9:57

KH Energa Toruń nie dał rady JKH GKS-owi Jastrzębie. Goście wygrali na Tor-Torze 3:2. Co ciekawe, ćwierćfinale play-off PHL spotkają się... KH Energa Toruń i JKH GKS Jastrzębie. Faworytem będą ci drudzy. Zobaczcie zdjęcia z niedzielnego starcia na se.pl.

KH Energa Toruń nie dał rady faworyzowanemu JKH GKS Jastrzębie. O niepowodzeniu torunian w dużej mierze zadecydowała trzecia tercja, przegrana przez "Stalowe Pierniki" 0:2. Goście oddali więcej strzałów na bramkę Studzińskiego i zasłużenie wygrali na Tor-Torze. Nie pomogły trafienia Dmitrija Kozłowa i Roberta Korczochy. Z trybun niedzielne spotkanie obserwowało ok. tysiąca widzów. Na portalu se.pl prezentujemy wam galerię zdjęć. Zobaczycie tam fotografie z fanami i zawodnikami obu drużyn. Pod galerią dalszy ciąg materiału.

KH Energa Toruń - GKS Jastrzębie, relacja

Wynik spotkania otworzył w 3. minucie Kamil Górny. Jeszcze w pierwszej tercji, przy stanie 4/4 na lodowisku, do siatki gości trafił Dmitrij Kozłow. W 33. minucie Robert Korczocha dał prowadzenie gospodarzom i wydawało się, że "Stalowe Pierniki" mają potencjał wynikowy. Niedziela była jednak dla gości ze Śląska. W 42. minucie wyrównał Radosław Nalewajka. a dziewięć minut później Frenks Razgals zadał decydujący cios po asyście Górnego.

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

0:1 Kamil Górny - Mateusz Bryk (02:58)

1:1 Dmitrij Kozłow - Aleksandr Rodionow, Patryk Kogut (16:53, 4/4)

2:1 Robert Korczocha - Michaił Szabanow, Aleksandr Rodionow (32:57)

2:2 Radosław Nalewajka - Marcin Horzelski (41:33)

2:3 Frenks Razgals - Kamil Górny (50:25)

Co ciekawe, obie drużyny spotkają się w 1/4 finału Polskiej Hokej Ligi. Faworytami będą zawodnicy z Jastrzębia. "Trening" przed fazą play-off też był dla nich.