Motoarena nocą

i

Autor: Róża Koźlikowska - @FotRose / Zdjęcie poglądowe Klub żużlowy z Torunia na sprzedaż?! Kwota wielu zszokuje

Apator zmieni właściciela?

Klub żużlowy z Torunia na sprzedaż?! Kwota wielu zszokuje

2022-12-09 13:42

For Nature Solutions Apator Toruń zajął czwarte miejsce w sezonie 2022 PGE Ekstraligi. Drużyna przygotowuje się już do kolejnego sezonu, ale zanim on się rozpocznie, kibice "Aniołów" będą spekulować o dalszej przyszłości. Czy Przemysław Termiński chce sprzedać klub? Z doniesień medialnych wynika, że padła nawet konkretna cena, która jest zaskakująco... niska!

O tym, że Przemysław Termiński i jego żona Ilona dadzą sobie spokój z prowadzeniem Klubu Sportowego Toruniu mówi się właściwie co roku. Czy zatem cokolwiek się zmieniło? Wiemy na pewno, że z uwagi na rosnące koszty rozważana jest wyprowadzka z Motoareny i ulokowanie siedziby w biurowcu, należącym do Termińskiego. Nie od dziś wiadomo również, że pasja pasją, ale Termiński musi dokładać do klubu z własnych pieniędzy. Pensje dla zawodników trzeba zwiększać właściwie z roku na rok i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się odwrócić. W końcu znany nie tylko w grodzie Kopernika działacz może uznać, że doszedł do ściany.

Toruń. Apator na sprzedaż? Media ujawniają potencjalną kwotę

Na portalu WP Sportowe Fakty czytamy, że Termiński może rozważyć sprzedać KS Toruń za pięć milionów złotych. Obecny właściciel Apatora chce mieć pewność, że nowy właściciel utrzyma poziom sportowy i tylko w takim przypadku powierzyłby mu stery. Kibiców uspokajamy - do takiej zmiany na pewno nie dojdzie przed sezonem 2023. W nim "Anioły" chcą walczyć o medal. Emil Sajfutdinow, Patryk Dudek, Robert Lambert, Wiktor Lampart, Krzysztof Lewandowski i Mateusz Affelt - ten skład w teorii powinien gwarantować dobry wynik. 

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Czy Apator zdobędzie medal w sezonie 2023 PGE Ekstraligi?
Trening Apatora Toruń na Motoarenie