Kluczowe mecze drużyn z Torunia. Pełna emocji niedziela w CS Superlidze

2021-06-19 12:36
Kluczowe mecze drużyn z Torunia. Pełna emocji niedziela w CS Superlidze
Autor: materiały prasowe Drwęcy Kaszczorek Kluczowe mecze drużyn z Torunia. Pełna emocji niedziela w CS Superlidze

W niedzielę, 20 czerwca 2021 roku, toruńskie ekipy będą rywalizowały w 9. kolejce CS Superligi. Rywalem TSŻ-u Schoenberger będzie LKS Szawer Leszno, Drwęca Kaszczorek zmierzy się z ULKS-em Mustang Żołędowo. Zwłaszcza to drugie spotkanie niesie za sobą ogromny ciężar gatunkowy.

Kluczowe mecze drużyn z Torunia. Pełna emocji niedziela w CS Superlidze

Zarówno TSŻ Schoenberger, jak i Drwęca Kaszczorek w niedzielnych meczach na wyjeździe musiały uznać wyższość rywali. Torunianie nie mają jednak czasu na załamanie. Już w najbliższą niedzielę czekają ich ważne spotkania. Czterokrotny Drużynowy Mistrz Polski zmierzy się z LKS-em Szawer Leszno. Starcia obu ekip od zawsze były bardzo zacięte i przynosiły sporo emocji. Dziś leszczynianie będą się bronić przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Torunianie jednak będą dzielnie walczyć o zajęcie trzeciej lokaty po sezonie zasadniczym.

Czytaj też: 19-latek uderzył w słup latarni! Groza na drodze w Toruniu [ZDJĘCIA]

Drwęca na torze przy Skierki zmierzy się z ULKS-em Mustang Żołędowo. Pojedynek ten jest bardzo istotny, gdyż wygrana w dwumeczu z żołędowianami i triumf z ostatnim starciu z Filu-Bud Szarżą II Wrocław, da Drwęcy awans do przyszłorocznej CS Superligi oraz fazy play-off. Droga do tego jeszcze daleka, gdyż ULKS Mustang jest liderem dywizji “B” i bardzo dobrym zespołem.

Oprócz obu wspomnianych spotkań na torze przy Bielańskiej 66 odbędą się też pojedynki w ramach Młodej CS Superligi i CS Superligi Żaków.

Niedziela, 20.06.2021 roku

Toruń, ul. Bielańska 66

  • godzina 11:00 - Młoda CS Superliga - TSŻ Schoenberger Toruń vs. LKS Szawer Leszno
  • godzina 12:15 - CS Superliga Żaków - TSŻ Schoenberger Toruń vs. LKS Szawer Leszno
  • godzina 13:00 - CS Superliga, dywizja "A" - TSŻ Schoenberger Toruń vs. LKS Szawer Leszno

Toruń, ul. Skierki

    • godzina 16:00 – CS Superliga, dywizja “B” - Drwęca Kaszczorek vs. ULKS Mustang Żołędowo

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

TOP 10 najlepszych kebabów w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE