19-latek uderzył w słup latarni! Groza na drodze w Toruniu [ZDJĘCIA]

2021-06-17 14:39
Groza na drodze w Toruniu. 19-latek uderzył w słup latarni!
Autor: KMP w Toruniu Groza na drodze w Toruniu. 19-latek uderzył w słup latarni!

Kolejny dzień przyniósł groźne zdarzenie na drodze w Toruniu. W środę (17.06.2021) młody kierowca, wpadł w poślizg, nie zdołał zapanować nad autem i uderzył w słup latarni. - Na szczęście dla wszystkich skończyło się na niegroźnych obrażeniach. Jednak całą sytuację oceni sąd, do którego policjanci skierują wniosek o ukaranie - wyjaśnia podinsp. Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

19-latek uderzył w słup latarni! Groza na drodze w Toruniu [ZDJĘCIA]

Do opisywanego zdarzenia doszło w minioną środę (17.06.2021), około godziny 19:30 w Toruniu. Biuro prasowe KMP informuje, że z ustaleń policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego toruńskiej komendy wynika, iż 19-letni kierowca najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu, jadąc od strony ul. Równinnej w kierunku Grudziądzkiej tuż za skrzyżowaniem ul. Polnej z ul. Chrobrego wpadł w poślizg i tracąc kontrolę nad pojazdem uderzył prawym bokiem pojazdu w słup latarni. - Nastoletni kierowca jechał wraz z dwoma pasażerami (19 i 20 lat ), którzy zaraz po zdarzeniu trafili do jednego z toruńskich szpitali - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Karambol w Brzozie Toruńskiej. Kierowcy byli kompletnie pijani [ZDJĘCIA]

- Na szczęście po zaopatrzeniu młodzi mężczyźni mogli powrócić do domu. Policjanci zatrzymali nastolatkowi prawo jazdy. Trafi ono wraz z dokumentacją do sądu, który oceni w jaki sposób doszło do tego zdarzenia. Policjanci ponawiają swoje apele o daleko posuniętą wyobraźnię i nadzwyczajną ostrożność we wszystkich aspektach naszej aktywności - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska w komunikacie prasowym.

Apele policji są jak najbardziej uzasadnione. To kolejne niepokojące zdarzenie z dróg w Toruniu. 14 czerwca informowaliśmy was o poważnie wyglądającej kolizji w niedalekim sąsiedztwie mostu gen. Zawackiej.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Zabił się na dziecięcym rowerku. Tragiczny wypadek w Piastowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE