Toruń. Groza na drodze niedaleko mostu gen. Zawackiej. Zaczęło się od czerwonego światła [ZDJĘCIA]

2021-06-14 14:02
Wypadek na Szosie Lubickiej w Toruniu. Kierowca zignorował czerwone światło
Autor: PSP w Toruniu Wypadek na Szosie Lubickiej w Toruniu. Kierowca zignorował czerwone światło

Groźne zdarzenie na Szosie Lubickiej w Toruniu, niedaleko mostu im. gen. Zawackiej. W minioną sobotę (12.06.2021) zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Wszystko zaczęło się od zignorowanego czerwonego światła. Więcej szczegółów na se.pl/torun poniżej.

Toruń. Groza na drodze niedaleko mostu gen. Zawackiej. Zaczęło się od czerwonego światła [ZDJĘCIA]

To nie był weekend wolny od groźnych zdarzeń w Toruniu. W minioną sobotę (12.06.2021) na Szosie Lubickiej zderzyły się dwa samochody osobowe - Volkswagen i Toyota. Na miejscu pojawili się policjanci, jeden zastęp straży pożarnej oraz przedstawiciele ratownictwa medycznego. Pomocy lekarzy wymagała jedna osoba, ale na szczęście skończyło się na strachu. Obecni na miejscu funkcjonariusze ustalili prawdopodobną przyczynę całego zajścia. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami. Zdjęcia dzięki uprzejmości PSP w Toruniu.

Czytaj też: 34-latek z Torunia wpadł w ręce dzielnicowych. To spotkanie zapamięta na długo

- Kierowca toyoty wjechał na skrzyżowanie mimo czerwonego światła. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i punktami karnymi. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi - przekazał naszemu portalowi asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego KMP w Toruniu.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Dobra pogoda powoduje, że kierowcy mają problemy z koncentracją. Nierzadko jest tak, że przy spokojniejszych warunkach atmosferycznych stróże prawa notują więcej wypadków niż w trakcie pogodowego armagedonu. Nasza redakcja przyłącza się do apeli służb. Uważajcie na siebie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Toruń na sygnale:

Akcja toruńskiej policji na Podgórzu. Dwóch mężczyzn w celi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE