Kto pokieruje Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu? Miasto szuka dyrektora

2020-07-07 8:53 Mariusz Luda
Toruń szuka dyrektora dla CSW
Autor: Małgorzata Litwin, www.torun.pl Kto pokieruje tą jednostką?

Prezydent Miasta Torunia ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu. Oferty można składać do 5 sierpnia 2020 r. Kto zasiądzie w fotelu i jaką będzie miał wizję dla tej placówki? Wiadomym jest też, że będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest remont obiektu. Na jego stan, m.in. cieknący miejscami dach skarżył się były szef CSW, Wacław Kuczma.

Dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu będzie powołany na okres czterech lat. Kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe II stopnia, preferowane w zakresie nauk: artystycznych lub humanistycznych oraz co najmniej 5-letnie udokumentowane doświadczenie, w tym 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w instytucjach kultury lub organizacjach i podmiotach związanych z działalnością kulturalną, lub co najmniej 3-letni okres wykonywania działalności gospodarczej w zakresie organizowania przedsięwzięć kulturalnych.

Konkurs zostanie przeprowadzony przez komisję konkursową powołaną przez Prezydenta Miasta Torunia. Szczegółowe wymagania oraz inne informacje związane z konkursem można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.