Jeden z policjantów prywatnie miał kontakt z osobą zakażoną

i

Autor: JS Jeden z policjantów prywatnie miał kontakt z osobą zakażoną

Kujawsko-Pomorska Policja ma nowych szefów komend! Grudziądz, Bydgoszcz, Włocławek [LISTA]

2020-04-20 10:44

Poważne zmiany w Policji Kujawsko-Pomorskiej. Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Piotr Leciejewski zdecydował o zmianach na stanowiskach szefów niektórych komend policji w Kujawsko-Pomorskiem. - Z dniem 20 kwietnia 2020 r. zmienili się komendanci we Włocławku, Grudziądzu, Świeciu i Chełmnie - informuje mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy KWP w Bydgoszczy.

Oprócz wyżej przywołanych zmian, nastąpiły również przetasowania na stanowiskach zastępców komendantów w Bydgoszczy, Włocławku, Lipnie i Sępólnie Krajeńskim.

Z diem 20 kwietnia Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy powierzył obowiązki na stanowiskach kierowniczych następującym oficerom:

  • mł. insp. Maciejowi Sadowskiemu na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku
  • podinsp. Jarosławowi Stockiemu na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku
  • podinsp. Annie Kochowicz na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiegio Policji we Włocławku
  • insp. Marcinowi Zaleśkiewiczowi na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu
  • mł.insp. Tomaszowi Lubiejewskiemu na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w ŚwieciuiInsp. Robertowi Olszewskiemu na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie
  • nadkom. Jarosławowi Zdunek na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy
  • podinsp. Krzysztofowi Rakowskiemu na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lipnie
  • podinsp. Lechowi Zajączkowskiemu na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim

W poniedziałek (20 kwietnia) podczas porannej video konferencji oficerowie policji zameldowali Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Bydgoszczy objecie stanowiska w wyznaczonych jednostkach.

- Doświadczenie, podejście do służby i chęć rozwoju zawodowego, jestem przekonany, że wpłynie wyłącznie pozytywnie na podejmowane przez Państwa decyzje. Życzę „policyjnego szczęścia” i dużo satysfakcji ze służby w nowych jednostkach - przekazał insp. Piotr Leciejewski p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Wszystkim policjantom życzymy powodzenia i satysfakcji z pracy!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Dezynfekcja ulic i przystanków w Toruniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE