Straszliwy pożar w Kujawsko-Pomorskiem. Na miejscu odkryto ZWĘGLONE ZWLOKI

2020-12-01 11:00 KM
Kujawsko-pomorskie: Koszmarny finał pożaru w Choceniu. NIE ŻYJE 60-latek
Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Kujawsko-pomorskie: Koszmarny finał pożaru w Choceniu. NIE ŻYJE 60-latek

Kujawsko-pomorskie: Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności pożaru, w którym zginął 60-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30.11.2020) w Choceniu (pow. włocławski). - Spaleniu uległy pomieszczenia domu jednorodzinnego - informuje nas st. sierż. Tomasz Tomaszewski z biura prasowego KMP we Włocławku.

Kujawsko-pomorskie: Koszmarny finał pożaru w Choceniu. NIE ŻYJE 60-latek

W miniony poniedziałek (30.11.2020) około godziny 13:00 dyżurny policji został powiadomiony o palącym się domu jednorodzinnym na ulicy Górniak w miejscowości Choceń (województwo kujawsko-pomorskie). Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczali teren działań gaśniczo-ratowniczych, w czasie których strażacy ujawnili w jednym z pomieszczeń zwęglone zwłoki mężczyzny. Po przekazaniu terenu mundurowym prowadzone były czynności procesowe pod nadzorem prokuratora i z udziałem biegłego z dziedziny pożarnictwa. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pożaru doszło w wyniku zaprószenia ognia od kuchni węglowej - informuje nas st. sierż. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego KMP we Włocławku.

- Śledczy ustalili także, że ofiarą pożaru jest mieszkający w tym domu 60-latek. Dalsze czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny pożaru, którego skutkiem była śmierć mężczyzny - przekazuje nam st. sierż. Tomaszewski.

Do sprawy będziemy wracać na naszym portalu. Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia. To niestety nie pierwsze niepokojące informacje dotyczące pożarów w Kujawsko-Pomorskiem z ostatnich dni. 13 listopada w serwisie Projekt Miasto Bydgoszcz pisaliśmy o potężnym pożarze w Raciniewie (powiat chełmiński). Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy mogli działać na zlecenie. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Tragiczny pożar w Rudniku. Zginęło dwóch niepełnosprawnych