Kujawsko-pomorskie: AMFETAMINA I METAAMFETAMINA w mieszkaniu. Dwie osoby zatrzymane

i

Autor: Małopolska Policja Kujawsko-pomorskie: AMFETAMINA I METAAMFETAMINA w mieszkaniu. Dwie osoby zatrzymane

Kujawsko-pomorskie: MARIHUANA I METAMFETAMINA w mieszkaniu. Dwie osoby zatrzymane

2019-10-12 8:17

Policjanci z Radziejowa wymierzyli kolejny cios amatorom nielegalnych substancji. Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków. Wkrótce czeka ich wizyta w sądzie, który zdecyduje o wysokości kary.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców Piotrkowa Kujawskiego, może posiadać narkotyki w miejscu zamieszkania. Nie zwlekając specjalnie przystąpili do działania.

- W trakcie przeszukania pomieszczeń, w których mieszkał 31-latek, znaleźli susz roślinny oraz strunowe woreczki z białym proszkiem. Jak wykazała wstępna analiza testerem narkotykowym, susz to około 71 g marihuany, a biały proszek to blisko 5g metamfetaminy - informuje nas asp. szt. Marcin Krasucki z KPP Radziejów.

Zabezpieczony towar trafi do policyjnego laboratorium. Do sprawy zatrzymano także 24-latka, do którego należała metamfetamina. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Koniecznie polub nas na Facebooku!