Toruń: Kierowca skutera spowodował KOLIZJĘ. Trafił do szpitala i zarobił mandat [ZDJĘCIA]

2019-10-11 14:14 Magdalena Witt-Ratowska

W wypadkach z udziałem jednośladów zazwyczaj panuje stereotyp, że winni muszą być więksi, czyli kierowcy samochodów. Nie zawsze tak jest, o czym boleśnie przekonał się jadący skuterem mężczyzna. Do groźnie wyglądającej kolizji doszło dziś po godzinie 13.00 na ulicy Dziewulskiego w Toruniu, na wysokości SP nr 16.

- Kierujący skuterem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zderzył się z samochodem dostawczym - powiedział reporterce Radia ESKA Wojciech Chrostowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Motorowerzysta trafił do szpitala, ale od policji otrzymał mandat za spowodowanie kolizji. Jak się okazało, nie posiada też uprawnień do prowadzenia takiego jednośladu, bo pojemność wyższa niż 125 ccm wymaga prawa jazdy odpowiedniej kategorii.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.