Kujawsko-Pomorskie: Widziałeś tego mężczyznę? Szuka go policja [ZDJĘCIA]

2020-03-26 8:55 EITOR

Policjanci z Gniewkowa (województwo kujawsko-pomorskie) kierują apel z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny na zdjęciu. Jest on podejrzewany o kradzieże na terenie gminy. Służby kierują swój komunikat do każdego, kto może mieć cenne informacje, związane z przestępstwami lub wykroczeniem.

Policjanci z województwa kujawsko-pomorskiego często przesyłają do mediów wizerunki poszukiwanych przestępców i liczą na wsparcie ze strony lokalnej społeczności. Jak podkreślił w rozmowie z ESKA INFO Toruń jeden z policjantów z Torunia - przynosi to bardzo dobre rezultaty. Tym razem komunikat przekazują funkcjonariusze z Gniewkowa, którzy prowadzą dwa postępowania, dotyczące przestępstwa i wykroczenia, a polegające na kradzieżach. W lutym z jednego ze sklepów na terenie gminy Gniewkowo zostały skradzione kupony ze zdrapkami na kwotę ponad 500 zł. Z kolejnego ze sklepów zginęły perfumy wartości blisko 500 zł.

- Z tymi przypadkami policjanci łączą mężczyznę, którego wizerunek zarejestrował monitoring. O kontakt z policją w Gniewkowie proszone są osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny na zdjęciach. W tej sprawie można kontaktować się z policjantami z Gniewkowa pod numerem telefonu tel. 47 75-22-104, 52 354-71-00 lub numerem alarmowym 112 - pisze w komunikacie asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy KPP w Inowrocławiu.

Zdjęcia umieszczamy także w tekście. Przyjrzyjcie się uważnie - być może minęliście tego człowieka na ulicy!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Robert Lewandowski gra w PIŁKĘ z Klarą! Tak spędza kwarantannę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE