Kujawsko-pomorskie: Złamali CISZĘ WYBORCZĄ. Będą mieli PRZECHLAPANE

2019-10-12 19:20 KM
Kujawsko-pomorskie: Złamali CISZĘ WYBORCZĄ! Trwa postępowanie policji
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Złamali CISZĘ WYBORCZĄ! Trwa postępowanie policji

W sobotę (12 października) o północy rozpoczęła się cisza wyborcza, która potrwa co najmniej do niedzieli, do godziny 21:00. Niektórzy postanowili, że nie będą trzymać się zakazu. Przypadki złamania ciszy odnotowano m.in. w powiecie wąbrzeskim. Ci, którzy łamią przepisy, mają przechlapane.

To było do przewidzenia - już w sobotę policjanci w całym kraju interweniowali w sprawach, związanych z łamaniem ciszy wyborczej. Stało się tak m.in. w województwach: wielkopolskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Cisza wyborcza złamana w powiecie wąbrzeskim

Problem dotknął również województwo kujawsko-pomorskie.

- Otrzymaliśmy informacje o powieszeniu jednego nowego plakatu w powiecie wąbrzeskim oraz o zniszczeniu dwóch innych plakatów - również w tym powiecie - powiedział w rozmowie z PAP st. asp. Piotr Duziak z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.