Legendarna grupa wystąpi w toruńskim lokalu

i

Autor: materiały prasowe HRPP Pamela Legendarna grupa wystąpi w toruńskim lokalu

Muzyczny wieczór

Legendarna grupa bluesowa wystąpi w toruńskim lokalu

2022-10-07 14:25

W poniedziałek (10.10.2022 r.) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi zespół Free Blues Band. Właściciele lokalu zapowiadają ten koncert jako występ legendarnej grupy. Kapela czaruje publiczność już od ponad 40 lat.

Toruń. Koncert Free Blues Band w Hard Rock Pubie Pamela

Free Blues Band to grupa blues-rockowa grająca już ponad 40 lat muzykę pełną ekspresji, która łączy w sobie elementy rythm'n'bluesa, soul'u, funky i niektórych obszarów jazzu. Założona przez braci Andrzeja i Mariana Malcherków w końcu 1979r. Na swym koncie ma tytuły laureatów z praktycznie wszystkich festiwali muzyki rockowej i bluesowej, organizowanych w Polsce od 1983r. Poza programem autorskim w repertuarze posiada także brawurowo wykonywane utwory Jimiego Henrdixa oraz Deep Purple. Zespół używa oryginalnych organów Hammonda, na których gra jako jedyna w Polsce, przedstawicielka płci pięknej - Agnieszka Malcherek. Zespół otwierał koncerty Deep Purple, Johna Scofielda, Johna Mayala, The Animals, Scott’a Hendersona oraz Johnnego Wintera I TM Stevens’a.

W poniedziałek (10.10.2022 r.) grupa zagra w składzie:

  • Andrzej Malcherek - gitara, wokal
  • Agnieszka Malcherek - organy hammonda
  • Mateusz Pawelec - gitara basowa
  • Michał Bednarz - perkusja

Wydarzenie jest biletowane. Start o godzinie 19. Kolekcjonerskie wejściówki na koncert zespołu Free Blues Band są dostępne w przedsprzedaży:

  • do 09.10.2022 - 35 zł
  • w dniu koncertu - 45 zł

Zobaczcie zapowiedź wideo, którą zamieszczamy pod tekstem! 

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Bohaterowie z kreskówek myli okna w szpitali dziecięcym w Toruniu i umilali pobyt małym pacjentom