Warto tam być!

Legendarni muzycy z TSA zagrają w Toruniu. Szykują coś nowego

2023-02-03 17:14

Toruń: W poniedziałek (6 lutego 2023 r.) w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi grupa TSA Michalski Niekrasz Kapłon. Podczas koncertu publiczność usłyszy legendarne przeboje TSA, ale przy okazji będzie mogła się zapoznać z nowym materiałem zespołu.

W najbliższy poniedziałek warto się wybrać do toruńskiego Hard Rock Pubu Pamela. Występem w tym klubie zespół TSA Michalski Niekrasz Kapłon zapowie nadchodzącą, nową płytę. W trakcie koncertu publiczność będzie mogła usłyszeć pochodzące z niej utwory oraz klasyki z repertuaru TSA. Z pewnością będzie okazja do wspólnego odśpiewania takich przebojów jak "51" oraz "Alien". Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że warto tam być!

Toruń. Koncert TSA Michalski Niekrasz Kapłon - data i godzina

Wydarzenie jest biletowane. Start o godzinie 19:00. Kolekcjonerskie wejściówki na koncert zespołu TSA Michalski Niekrasz Kapłon są dostępne w przedsprzedaży (do 5.02.2023) w cenie 55 zł. W dniu koncertu (6 lutego 2023 r.) - 65 zł. Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana.

Spodobał ci się materiał? Obserwuj nas na Facebooku!

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?