Legionovia Legionowo - Elana Toruń: Gdzie oglądać? DARMOWA transmisja! [na żywo, stream online]

2020-06-06 14:13 KM
Elana Toruń poniosła klęskę w meczu ze Stalą Rzeszów. Odbuduje się w starciu z Legionovią Legionowo?
Autor: ESKA INFO Toruń Legionovia Legionowo - Elana Toruń: Gdzie oglądać? DARMOWA transmisja! [na żywo, stream online] / Zdjęcie poglądowe

Legionovia Legionowo - Elana Toruń - gdzie oglądać? Takie pytanie zadają sobie fani obu drużyn. W sobotę (6 czerwca) o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie 2. ligi piłki nożnej. Transmisja będzie darmowa! Stream online będzie dostępny dla kibiców od godziny 15:45. Zobaczcie szczegóły poniżej!

Spis treści

  1. Legionovia Legionowo - Elana Toruń. Gdzie oglądać?
  2. Legionovia Legionowo -  Elana Toruń. DARMOWA transmisja!
  3. Legionovia Legionowo - Elana Toruń. Gdzie oglądać? Stream online, na żywo

Legionovia Legionowo - Elana Toruń. Gdzie oglądać?

W sobotę (6 czerwca) o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz 24. kolejki 2. ligi piłki nożnej Legionovia Legionowo - Elana Toruń. Oba zespoły przystępują do tej konfrontacji w zupełnie innych nastrojach. Gospodarze niespodziewanie wygrali w środku tygodnia w Polkowicach, z kolei "Żółto-Niebiescy" ponieśli klęskę w starciu ze Stalą Rzeszów. Czy w ten weekend karta się odwróci? Gdzie oglądać mecz Legionovia Legionowo - Elana Toruń? 

Legionovia Legionowo -  Elana Toruń. DARMOWA transmisja!

- Bądźcie z nami na YouTube. Transmisja meczu jest udostępniona przez Legionovię w paśmie otwartym - zachęcają przedstawiciele Elany Toruń na Facebooku.

Rzeczywiście, każdy chętny będzie mógł ją znaleźć w przywoływanym serwisie. Początek transmisji o godzinie 15:45. Poniżej szczegóły.

Legionovia Legionowo - Elana Toruń. Gdzie oglądać? Stream online, na żywo

Redakcja ESKA INFO Toruń zachęca fanów nie tylko z grodu Kopernika do śledzenia sobotniego meczu. Poniżej zamieszczamy link do serwisu Youtube.

Liczymy, że tym razem podopieczni Bogusława Petrzaka dostarczą swoim kibicom wielu pozytywnych wrażeń. Warto wspomnieć, że pierwsze starcie obu ekip w tym sezonie zakończyło się pewną wygraną "Żółto-Niebieskich". Torunianie zwyciężyli w stosunku 4:1.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Kaczki wywołały spore zamieszanie w Toruniu! Interweniowała policja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.