Przerażający wypadek w Chełmży. Motocyklista wjechał w betonowy płot

i

Autor: Piotr Lampkowski

Potworna tragedia

Łzy i niedowierzanie po śmierci Kuby z Chełmży. Ten szczegół sprawia, że włosy stają dęba

2023-07-26 11:00

Ta tragedia wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami Chełmży w powiecie toruńskim. 25-letni Kuba z ogromnym impetem uderzył w betonowy płot. Przedstawiciele lokalnej społeczności w rozmowie z naszym dziennikarzem zwrócili uwagę na jeden szczegół, który przeraża nawet doświadczonych śledczych.

Wstrząsający wypadek w Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie) miał miejsce w niedzielę, 23 lipca późnym wieczorem. 25-letni Jakub jechał z ogromną prędkością przez ulicę Polną. Jego motocykl marki honda z ogromnym impetem uderzył w betonowy płot. - Motocyklista zginął na miejscu - potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" st. sierżant Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Nasz reporter rozmawiał z mieszkańcami Chełmży, którzy do tej pory nie wierzą w taki obrót spraw. - Ja od niedzieli cała chodzę. On był w wieku mojego syna. To był zaradny chłopak, taki obrotny, świetnie sobie w życiu radził. Kasy miał jak lodu - mówi "Super Expressowi" kobieta w średnim wieku.

Czytaj więcej o sprawie: Jakub z ogromną prędkością wjechał w betonowy płot. Ustalenia w sprawie wypadku w Chełmży przerażają

Tragiczny wypadek w Chełmży. Ten szczegół sprawia, że włosy stają dęba

Kuba spędzał sporo czasu na siłowni, dbał o swoją sylwetkę. W lokalnej społeczności panuje przekonanie, że niczego mu nie brakowało. Tym większym wstrząsem są szczegóły zdarzenia z minionego weekendu. Gdy nasz dziennikarz usłyszał wersję jednej z kobiet, nie ukrywał szoku.

- On podjechał pod ten płot. Zostawił pod nim kask. Zawrócił na tym swoim motorze. Rozpędził się i jak znów jechał, to nie zakręcił tylko wjechał w betonowe ogrodzenie. Mam trójkę chłopaków w domu. cały czas o tym myślę co zrobił ten chłopak - powiedziała wstrząśnięcia kobieta.

Młodsza aspirant Dominika Bocian z biura prasowego KMP w Toruniu podkreśla, że policjanci dokładnie sprawdzają przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. Do kolejnych ustaleń śledczych będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim Kuby składamy wyrazy współczucia.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów:

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy Polacy mają dostateczną wiedzę na temat depresji?
Groby polskich rajdowców. Kierowcy ginęli w strasznych wypadkach. Niezapomniani
Listen on Spreaker.