Mały Antek walczy z ostrą białaczką! Jego bliscy wołają o pomoc!

2019-11-12 11:10 Redakcja
Mały Antek walczy z ostrą białaczką! Jego bliscy wołają o pomoc!
Autor: Pomagam.pl Mały Antek walczy z ostrą białaczką! Jego bliscy wołają o pomoc!

Antek ma 5 lat i już przekonał się, co znaczy ciężka walka z chorobą. Jego bliscy wspierają go z całych sił i zorganizowali specjalną zbiórkę. Uzbierana kwota ma pomóc w kosztownym leczeniu. Zobaczcie jak możemy wesprzeć małego bohatera!

11 września 2019 - bliscy Antka nazywają tę datę prywatną Hiroszimą.

- Kiedy przekraczasz próg oddziału Onkologii, trzymając swoje dziecko za rączkę, uświadamiasz sobie jak szczęśliwe było Twoje życie przed diagnozą - piszą w serwisie pomagam.pl.

Kolejne dni przyniosły dramatyczną walkę, związaną z chemioterapią, transfuzjami krwi, przetoczeniami płytek, leków itd i wielu innych. Chłopiec jest bardzo dzielny i nie traci swojej pogody ducha.

- Pobyt w szpitalu wiąże się z wysokimi kosztami ciągłych dojazdów, ewentualnym zakwaterowaniem, zakupem środków higienicznych, lekarstw, prowadzenia zdrowej diety czy suplementów. Choroba pochłania nasze wszystkie oszczędności, a to dopiero początek kosztów, które wiążą się z leczeniem syna - podkreślają rodzice Antka.

Zapraszamy do wsparcia walki małego bohatera. Więcej informacji znajdziecie W TYM MIEJSCU. Redakcja ESKA INFO Toruń życzy chłopcu dużo siły i powrotu do zdrowia!