Mały chłopiec zagubił się w tłumie. Chwile grozy w centrum Torunia

i

Autor: Marta Łazarska / Radio ESKA Mały chłopiec zagubił się w tłumie. Chwile grozy w centrum Torunia

Przytomna reakcja

Mały chłopiec zagubił się w tłumie. Chwile grozy w centrum Torunia

2023-08-17 9:03

2,5-letni chłopiec zagubił się w centrum Torunia, tuż przed startem Bella Skyway Festival. We wtorek (15 sierpnia 2023 r.) rozpoczynała się 14. edycja imprezy i na starówce zrobiło się tłoczno. Malec odłączył się od matki, ale na szczęście cała sprawa ma swój happy end.

Do zdarzenia doszło tuż przed otwarciem 14. Bella Skyway Festival w Toruniu. Przed godziną 20:00 w tłumie na starówce zagubił się mały chłopiec. 2,5-letnie dziecko było wystraszone, bo nie mogło znaleźć mamy. Na szczęście malca zauważyła jedna z kobiet, która przyprowadziła zgubę do strażników miejskich. - Najprawdopodobniej 2,5 letni chłopiec samodzielnie oddalił się od rodzica. Dzięki współpracy służb na szczęście wszystko szybko dobrze się skończyło i po około 10 minutach dziecko trafiło pod opiekę zatroskanej mamy - przekazuje Anna Wiśniewska ze Straży Miejskiej w Toruniu.

Tłumy na starówce w Toruniu. Uważajmy na dzieci

Funkcjonariusze apelują o ostrożność do rodziców. Podczas festiwalu Skyway, ale również w czasie zwykłego weekendu, na toruńskiej starówce robi się tłoczno. Warto zachować odpowiedni poziom koncentracji i nie spuszczać dzieci z oczu. W powyższym przypadku wszystko dobrze się skończyło, ale lepiej dmuchać na zimne. Na uwagę zasługuje właściwa reakcja świadka. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?